Atrakcje na weselu

Atrakcje na weselu

0

Dla każdego dzień ślubu oraz wesele to niezapomniane chwile. Bez względu na to czy są one zaplanowane jako skromna uroczystość w gronie najbliższych czy w formie hucznej zabawy – w pamięci i sercu pozostają na długo. Dlatego warto zadbać o ich oprawę. Do wyboru mamy wiele możliwości, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Fotobudka

Coraz większą furorę na weselach robią fotobudki. W niektórych salach weselnych znajdują się one na stałe, w innych są wynajmowane przez Parę Młodą. Automat który sam wykonuje zabawne i wesołe zdjęcia jest genialną atrakcją i świetną pamiątką dla uczestników wesela. Koszt wynajmu na kilka godzin zaczyna się od kwoty 700zł. Fotobudka to genialne rozwiązanie na rozruszanie towarzystwa w zabawny sposób oraz na ich integrację.

Wypuszczanie do nieba gołębi przez Parę Młodą

Białe gołębie to ptaki symbolizujące miłość. A scena wypuszczania białych gołębi przez Młodą Parę znana jest z romantycznych scen filmowych. W ostatnich latach, coraz mniej par decyduje się na tego rodzaju widowisko. Ale wciąż z powodzeniem można się nią zainteresować. Cena jaką należy zapłacić za tę przyjemność to od 190zł do 450zł.

Wypuszczenie motyli

Coraz popularniejszą ale drogą atrakcją jest wypuszczanie motyli. Większość ludzi traktuje to nadal jako niepotrzebną ekstrawagancję i decydują się na nią tylko nieliczni. Koszt wypuszczenia motyli na weselu, zaczyna się od 1500zł za 100sztuk tych owadów. Dokładana cena uzależniona jest od konkretnego gatunku motyli. Należy także pamiętać aby taką atrakcję zacząć organizować co najmniej na dwa miesiące przed planowanym weselem.

Bańki mydlane

Tańszą a równie ciekawą atrakcją na weselu są bańki mydlane. Opcja ta ma wiele możliwości. Posiadając mniejszy budżet, z powodzeniem będziemy w stanie sami przygotować taką atrakcję. Dysponując z kolei większymi funduszami możemy urozmaicić bańki mydlane o widowisko z animatorem. Bańki mydlane można wypuszczać do nieba w momencie, kiedy Para Młoda wychodzi z kościoła. Ciekawym rozwiązaniem będzie również animator, które zademonstruje cały pokaz na sali weselnej, włączając w to gości, zwłaszcza dzieci będą zachwycone takim widowiskiem.

Tuba z konfetti

Coraz częściej tuby z confetti zastępują zwyczaj rzucania ryżu na Parę Młodą, która wychodzi po ceremonii zaślubin z kościoła. Jest to atrakcja idealna do samodzielnego przygotowania, nawet w ostatnim momencie przed weselem. A do tego należy do tańszych atrakcji. Za 1 tubę należy zapłacić 15-45zł. Aby uzyskać zadowalający efekt, dobrze jest zakupić i wystrzelić jednocześnie co najmniej 4 takie tuby.

Tak na prawdę aby dobrze się bawić i wspominać wesele przez długie lata, warto dobrze przemyśleć wybór odpowiedniej atrakcji.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka – https://smove.pl/.