Charakterystyka przedłużaczy bębnowych

Charakterystyka przedłużaczy bębnowych

0

Przedłużacz bębnowy to obowiązkowe wyposażenie każdej budowy. Trudno bez nich wyobrazić sobie nieograniczoną niczym pracę. Obecnie dostępne są przedłużacze bębnowe najlepszych firmy, do których zalicza się BRENNENSTUHL, ELGOTECH, PAWBOL oraz PCE. Wszystkie charakteryzują się najwyższą funkcjonalnością. Są również trwałe i niezawodne.

Wybierać można między przedłużaczami bębnowymi o różnej klasie ochrony. Dostępne są modele o różnej długości, a tym samym przeznaczone do różnych zastosowań. W efekcie nie ma problemu, aby znaleźć taki przedłużacz bębnowy, który idealnie sprawdzi się w naszym przypadku.

Oferowane przedłużacza bębnowe skonstruowane zostały tak, aby ich użytkowanie było nie tylko wygodne, ale również bezpieczne. Gniazda zasilające umieszczone na bocznej tarczy, co sprawia, że dostęp do nich jest bardzo ułatwiony. Dostępne są przedłużacze bębnowe, które wykonano tak, aby jednocześnie można było do nich podpiąć aż cztery urządzenia. Przewód owija się wokół bębna, co sprawia, że nie ma ryzyka jego splątania.