Czy brama przesuwna uchroni nas przed pożarem?

Czy brama przesuwna uchroni nas przed pożarem?

0

Przeciwpożarowe bramy wjazdowe możemy podzielić na co najmniej kilka grup zwracając uwagę przede wszystkim na sposób, w jaki są montowane. Wybór nie zawsze jest uzależniony wyłącznie od kupującego i jego upodobań.

Niejednokrotnie wpływ na niego ma również to, jak dużą ilością wolnego miejsca dysponuje i jakie są jego zasoby finansowe. Wszystkie te czynniki sprawiają, że przeciwpożarowa brama przesuwna jest dziś wyjątkowo często spotykanym rozwiązaniem.

Brama przesuwna jest tym modelem bramy wjazdowej, który porusza się wzdłuż wewnętrznej strony danego ogrodzenia. To właśnie dlatego konieczne jest zagwarantowanie mu dość szerokiej przestrzeni. Przed montażem dobrze jest upewnić się, czy będzie w stanie swobodnie się przesuwać, bo w innych okolicznościach szybko może dojść do jej uszkodzenia. Przeważnie można z niej korzystać z pomocą pilota, co ułatwia jej otwieranie i zamykanie. Znakomite parametry sprawiają przy tym, że mamy do czynienia z rozwiązaniem, które rzeczywiście nie zmusza nas do obawiania się o własne bezpieczeństwo.

Jeżeli jetseś zainteresowany, to zapoznaj się z nasza ofertą na bramotechnika.pl.