DAF multisupport – pomoc w każdych warunkach

DAF multisupport – pomoc w każdych warunkach

0

Firma DBK pracuje w pocie czoła na różnych segmentach serwisu TSL. Jednym z nich jest pomoc drogowa w każdej sytuacji. Jednymi z najlepiej sprzedających się samochodów od DBK są pojazdy DAF. Właśnie na ich cześć został stworzony DAF multisupport, który oferuje pomoc na drodze w każdy warunkach, a także kompleksową opiekę nad każdym pojazdem ciężarowym firmy przewozowej. Jak to działa?

 

DAF multisupport – i nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć!

 

DAF multisupport oferuje kompleksową pomoc w każdych warunkach. Niestety w przypadku posiadania bogatej firmy przewozowej pojazdy bardzo często wyjeżdżają w bardzo dużej ilości na drogi krajowe i zagraniczne – a więc ryzyko niespodziewanych sytuacji/wypadków wzrasta. Dodatkowo pogoda często nie rozpieszcza i raz na drodze pojawia się mróz, raz śnieg, raz deszcz, a za jeszcze innym razem silny, porywisty wiatr. Dodając do tego opieszałość niektórych kierowców o wypadek nie trudno. Każda kolizja stwarza ryzyko, że przewożony towar nie zostanie dowieziony w terminie co może nieść za sobą bolesne kary finansowe, których każdy przewoźnik chciałby uniknąć. Z pomocą przychodzi DAF multisupport, który działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku! Dzięki temu konsultant pomoże w rozwiązaniu problemu wysyłając mechaników na miejsce zdarzenia bądź w konieczności lawetę i naprawi pojazd jak najszybciej się da!

 

W przypadku posiadania szerokiej floty pojazdy prędzej czy później ulegną mniejszym bądź większym awariom. W takim wypadku warto mieć firmę, która na zawołanie przybędzie z profesjonalną pomocą mechaników i w bardzo szybki sposób upora się z wytworzonym problemem. Niestety pojazdy są bardzo eksploatowane więc po prostu mają prawo czasem się zepsuć. DAF multisupport bardzo dobrze o tym wie, a najpopularniejsze marki pojazdów zna jak własną kieszeń! Dzięki temu usterki z reguły naprawiane są w mgnieniu oka.

 

Podsumowanie

 

Zawsze warto mieć jakieś wsparcie, które służy pomocą w najbardziej podbramkowych sytuacjach. DAF multisupport jest właśnie takim wsparciem, które uratowało już nie jedno zlecenie.