Dom weselny z ogrodem

Dom weselny z ogrodem

0

Narzeczeni szukający idealnego miejsca na wesele oglądają wiele sal i domów weselnych, aby wybrać wymarzony lokal. Często tak bardzo skupiają się na wielkości parkietu i ustawieniu stołów, że zupełnie nie zwracają uwagi na otoczenie miejsca przyszłej imprezy. Jest to błąd! Lokal oferujący ogród lub znajdujący się blisko parku czy innego zacisznego miejsca jest dużo lepszy, niż zamknięty teren. Dlaczego?

Odpoczynek

Domy weselne posiadające ogród doskonale wiedzą, że zmęczeni zabawą i głośną muzyką goście będą szukali chwili wytchnienia wśród zieleni. Tworzą więc w ogrodzie małe, zaciszne oazy – stawiają ławeczki na uboczu, czy budują małe altanki, aby każdy mógł znaleźć kąt dla siebie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystała z nich również i Para Młoda. Młodzi, będący cały czas w centrum uwagi, nigdzie nie doładują baterii tak, jak podczas krótkiej, spokojnej przechadzki wśród zieleni. Krótki spacer ostudzi też roztańczonych gości, ale również pomoże tym, którzy wypili ciut za dużo alkoholu.

Zdjęcia

Romantycznie oświetlony ogród to piękne tło dla zdjęć. Zanim więc wybierzecie się na profesjonalną sesję w plenerze, będziecie już mogli pochwalić się pierwszymi ładnymi fotkami z dnia ślubu.

Atrakcje

Jeśli planujecie dodatkowe atrakcje takie jak wspólne wypuszczanie lampionów czy pokazy sztucznych ogni, ogród da Wam tę możliwość. Rozgwieżdżone niebo stanie się na chwilę Waszą salą weselną, najpiękniejszą jaką można sobie wyobrazić.

Zabawa w ogrodzie

Część domów weselnych oferuje przygotowanie imprezy właśnie w ogrodzie. Stoły i parkiet rozstawiane są na zewnątrz, a goście mogą cieszyć się kolacją na świeżym powietrzu. Jeśli więc marzy Wam się ślub w plenerze, ale obawiacie się o kaprysy polskiej pogody, wybierzcie salę weselną z ogrodem. Jeśli słońce zawiedzie, impreza będzie przeniesiona do wewnątrz.