Doskonale wyposażone sale szkoleniowe

Doskonale wyposażone sale szkoleniowe

0

Sale szkoleniowe w Warszawie, które sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Dopracowane naprawdę w najmniejszych szczegółach. Każda sala jest klimatyzowana, co sprawia, że można z niej korzystać również w letnie upalne dni. Co ważne, sale mają wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia wykładu, konferencji czy szkolenia. Wynajmujący mogą bez ograniczeń korzystać z nagłośnienia, rzutników multimedialnych oraz tablic. Warto podkreślić, że obiekt, w którym znajdują się sale jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Klienci mogą również liczyć na skorzystanie z darmowego parkingu.

Sale wykonane są tak, że możliwa jest dowolna ich, bardzo elastyczna aranżacja. Wszystko po to, aby idealnie wpisać się w potrzeby klientów. Jednocześnie w salach może przebywać od dziesięciu do nawet dwustu osób, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem. Zadbano o to, aby ścianki działowe były dźwiękoszczelne. W efekcie w obiekcie może odbywać się jednocześnie kilka różnych wydarzeń, które w żadnym stopniu sobie nie przeszkadzają.

Wynajmij salę szkoleniową w Warszawie

Automobilklub Polski oferuje klimatyzowane sale szkoleniowe z nowoczesnym wyposażeniem. Sprawdźcie ofertę  –www.automobilklubpolski.pl/opis-sal-szkoleniowo-konferencyjnych.