Ekspozycja sklepowa w zaskakującym stylu

Ekspozycja sklepowa w zaskakującym stylu

0

Lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym. Funkcjonalne z estetycznym. Nie tylko w naszych domach i wnętrzach, ale także w prowadzonych przez nas firmach. Jak zamienić nudną i niesprzyjającą pracy powierzchnię sklepową w atrakcyjne i w pełni praktyczne pomieszczenie? Takie, które zaprezentuje się efektownie i sprzyjać będzie efektywnej pracy?

Pomogą nowoczesne regały półkowe

Nowoczesne regały półkowe mogą diametralnie odmienić przestrzeń zwykłego sklepu, bez względu na sprzedawane w nim produkty. Zwłaszcza jeśli towary same w sobie prezentują się elegancko, jak na przykład książki czy ubrania, to całość wyglądać będzie niezwykle estetycznie.

Interesującą propozycje w tym względzie przedstawia Metalsistem. Proponują oni na przykład regały półkowe UNIRACK – system modułowy, łatwy w montażu, przeznaczony do ręcznego składowania towarów. UNIRACK dostępny jest w 5 wersjach ram nośnych USA / USB / USP / USM / USR. Te regały półkowe wykorzystuje się do budowania kładek pieszych na wysokościach i tworzenia platform.

Elegancka ekspozycja

Nowoczesne regały półkowe wyglądają tak dobrze, że stworzą awangardowy styl w danym wnętrzu sklepowym. W połączeniu z ciekawą kolorystyką czy dekoracjami ściennymi mogą wyglądać naprawdę oryginalnie. Rzeczy uzyskają dzięki nim świetną ekspozycję. Uzyskamy możliwość pokazania ich z różnej strony. Nawet ekskluzywny butik z powodzeniem może wykorzystać cynkowane regały półkowe jako element awangardowej aranżacji.

Takie nowoczesne regały półkowe znajdziemy w Metalsistem. Oprócz tego oferują oni m.in. niezwykle praktyczne regały mobilne oraz regały na opony samochodowe. Od 1968 roku zajmują się systemami składowania i zintegrowanymi rozwiązaniami w przemyśle magazynowym.