Fasady wentylowane – sprawdź czym są!

Fasady wentylowane – sprawdź czym są!

0

Fasady wentylowane ze szkła to efektowny, a przy tym praktyczny sposób na wykończenie budynku. Dowiedz się, dlaczego warto w nie inwestować!

 

Fasady wentylowane – wyjątkowe wykończenie budynku

Szkło jest coraz modniejszym materiałem budowlanym. Współcześnie można wytwarzać je w taki sposób, by było nie tylko estetyczne, ale też wytrzymałe. Wyjaśniamy jakie zalety mają szklane fasady wentylowane!

Oszklone budynki od razu kojarzą się z nowoczesnością i elegancją. Rozwój technologii pozwolił wytworzyć stopy, które są niezwykle funkcjonalne. Dowiedz się, dlaczego szklane fasady wentylowane świetnie się sprawdzają jako elewacja!

 

Fasady wentylowane ze szkła

Fasady wentylowane są wykonywane z wysokiej jakości wytrzymałych, hartowanych dyli. Zakłada się je wraz z izolacją cieplną na unikalnych konstrukcjach aluminiowych. Łączenia mogą być tak wąskie, że bez problemu da się uzyskać zachwycający efekt lśniącej, lustrzanej tafli w dowolnym odcieniu.

 

Zalety szklanych fasad wentylowanych

Wbrew pozorom koszty wykonania fasad wentylowanych ze szkła są stosunkowo niewysokie. Wykończenie tego typu jest bardzo proste w instalacji oraz wytrzymałe. Gwarantuje idealny komfort termiczny wewnątrz budynku. Przy całej swojej funkcjonalności, tak wykonane fasady prezentują się nowocześnie, lekko i pięknie.

Szklane fasady wentylowane są świetnym sposobem na wykończenie budynków nowych, ale też tych przechodzących renowację. Nie bez powodu to jeden z najmodniejszych trendów architektonicznych! Zapoznaj się z ofertą Stefania.pl, by wybrać idealne rozwiązanie!