Firma transportowa HDS Warszawa

Firma transportowa HDS Warszawa

0

Firma HDS Warszawa zajmuje się transportem ciężarowym, materiałów budowlanych, kontenerów i maszyn ciężkich. Dzięki posiadaniu profesjonalnego sprzętu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom każdego klienta. Nasze pojazdy wyposażone zostały w napęd na dwie osie. Tym samym poradzą sobie nawet w błotnistym i trudno dostępnym terenie.

O firmie

HDS Warszawa zajmuje się profesjonalnym transportem i obsługą budowy. W firmie pracują profesjonaliści, którzy znają się na tym co robią. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie, które pomaga im w codziennej pracy. Regularnie serwisujemy nasze pojazdy, aby nie dopuścić do opóźnień i zapewnić pełnię bezpieczeństwa. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna dla klienta jest możliwość indywidualnych ustaleń. Właśnie dlatego jesteśmy chętni do wszelkich rozmów i otwarci na propozycje. Obsługujemy przede wszystkim okolice Warszawy, jednak jesteśmy w stanie podjąć się zleceń na terenie całej Polski. Wszystko to w konkurencyjnych cenach i z gwarancją terminowości.

Oferta

Firma HDS Warszawa oferuje transport żurawiem HDS o nośności do 4 ton. Dzięki niemu można na niego załadować ładunek o wymiarach do 3 metrów wysokości, 2,5 metra szerokości i 8 metrów długości. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług. Zapewnimy zarówno transport ciężarowy (kontenerów, maszyn i materiałów budowlanych), możliwość zakupu materiałów budowlanych, ważenie jak i usługi HDS w tym podnoszenie różnych materiałów przy pomocy żurawia.

Cennik

Nasza firma wyróżnia się profesjonalnym podejściem do wykonywanych usług. Dodatkowym atutem są atrakcyjne ceny, będące konkurencją dla innych, podobnych firm. Jeśli chodzi o transporty długodystansowe, średnia cena wynosi 3,4 zł netto za kilometr powyżej 300 kilometrów. Wynajem samochodu z operatorem to koszt jedynie 120 złotych na godzinę. Tym samym w tani i komfortowy sposób można sobie zapewnić realizację wszystkich aktualnie potrzebnych prac.

Jakich prac się podejmujemy?

HDS Warszawa specjalizuje się w trudnych zadaniach. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie poradzić sobie z pracami nawet w niesprzyjającym terenie. Zajmujemy się zarówno budowami małymi, jak i ogromnymi projektami. Mamy za sobą chociażby pomoc przy takich budowach jak lotnisko Chopina. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnego zamówienia. Jesteśmy dostępni telefonicznie, ale zapraszamy również do odwiedzin w naszym sklepie. Dzięki temu będziemy mogli porozmawiać o szczegółach naszej oferty i indywidualnych propozycjach.

Więcej dowiesz się na stronie hds warszawa – transportprecyzyjny.pl