Fotobudka Śląsk – na imprezę sportową

Fotobudka Śląsk – na imprezę sportową

0

Sport wyzwala w kibicach niesamowite emocje, które trudno porównać z czymkolwiek innym. Niemniej jednak w ramach imprezy sportowej organizowanej w hali sportowej, np. turnieju siatkówki można oprócz głównego wydarzenia zapewnić kibicom dodatkowe atrakcje, nie tylko w postaci straganów z koszulkami i szalikami, ale również fotobudki.

Fotobudka Śląsk – uczcij wyjątkowe wydarzenie jeszcze przed meczem

Przybywając wcześniej do hali sportowej na mecz można zatopić się w gąszczu straganów z gadżetami przeznaczonymi do dopingu albo wybrać się zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. To wspaniała okazja by przywdziać na siebie biało-czerwoną perukę lub koszulkę, jeśli nie mamy takiej na sobie. W fotobudce wynajętej przez firmę eventową znajdziemy również różowe bądź biało-czerwone okulary, w których możemy przewidywać wynik meczu przed jego rozpoczęciem i zapisać go na zdjęciu. Po skończonym wygranym meczu możemy znów zrobić sobie fotkę, by uczcić to wydarzenie, a po przegranym także by wyrazić swój smutek i wsparcie dla graczy. Za każdym razem mamy możliwość opatrzyć zdjęcie komentarzem. Wprost z fotobudki możemy przesłać zdjęcie na portal społecznościowy, aby podzielić się ze swoimi znajomymi tym wyjątkowym wydarzeniem, a także własnymi emocjami.

Fotobudka Śląsk – wydrukuj zdjęcie i zachowaj na pamiątkę

W fotobudce przede wszystkim można wydrukować każde zrobione zdjęcie. Trwa to tylko kilka chwil, dosłownie kilkanaście sekund. Wcześniej można zdjęcie obrobić używając podstawowych możliwości ustawienia koloru tła, czy dodatkowych grafik. Można również wykonać zdjęcie czarno-białe czy też w sepii. Jakość wydruku jest naprawdę bardzo dobra. Jeśli uda nam się zrobić fotkę przed meczem, być może po nim pojawi się na odwrocie autograf ulubionego gracza, jeśli będziemy mieli odrobinę szczęścia.

Fotobudka Śląsk to źródło świetnej zabawy ze znajomymi

Fotobudka Śląsk może być zaadaptowana na wszystkich ważnych imprezach sportowych organizowanych przez firmę eventową. W ten sposób wpływa się na jeszcze większe zadowolenie kibiców, którzy mogą zrobić sobie fotkę w swojej ekipie, liczącej do 6 osób, gdyż tyle właśnie zmieści się w fotobudce. Fotobudkę można opatrzyć zdjęciami zawodników. To może stanowić dodatkową atrakcję przy której kibice będą robili sobie zdjęcia. Ponadto w trakcie wywoływania zdjęć w fotobudce można prezentować reklamy sponsorów wydarzenia, które mogą być dzięki temu lepiej zauważone przez kibiców. To dobry sposób na promocję dla wszystkich, z którego warto korzystać na imprezach masowych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka śląsk