Galeria handlowa Lubostroń w Krakowie na Ruczaju

Galeria handlowa Lubostroń w Krakowie na Ruczaju

0

Jest w Krakowie na Ruczaju takie piękne miejsce, które jednak nie wybija się za bardzo ze swojego otoczenia. Decyzja o takiej formie estetycznej została podjęta przez twórców tego miejsca zupełnie świadomie.

Postanowili ono bowiem podkreślić swoje związki z lokalną społecznością poprzez wpisanie się w układ architektoniczny okolicy i dopełnienie go zamiast wybijania się z niego w sposób zupełnie niepotrzebny. Tym miejscem jest Galeria handlowa Lubostroń w Krakowie na Ruczaju.

Lubostroń 15

Lubostroń 15 to adres, który warto jest zapamiętać. Znajduje się tam bowiem nietuzinkowa galeria handlowa o bardzo wielu zaletach. Odwiedzenie jej na próbę będzie bardzo proste, ponieważ znakomity system komunikacyjny w całej dzielnicy sprawia, że można tam dojechać szybko i sprawnie, a do tego do centrum handlowego można wpaść po drodze do innego miejsca. Szerokie i równe drogi zapraszają, a na parkingu nigdy nie brakuje miejsca.

Ważniejsze jest oczywiście to, co znajduje się wewnątrz, czyli szereg sklepów i pawilonów usługowych umożliwiających zrobienie szybkich zakupów czy zrobienie się na bóstwo w salonie kosmetycznym.