Gdzie w tym roku jechać na narty?

Gdzie w tym roku jechać na narty?

0

Dla każdego, kto uwielbia jazdę na nartach, nartosankach czy na desce to najważniejsze pytanie, które pojawia się zawsze wtedy, kiedy temperatury zaczynają spadać poniżej zera. Nawet jeśli macie swoje ulubione miejsca oraz stoki, warto zwiedzać również inne, aby ferie w górach nigdy nie były takie same. Najlepsze trasy, jakich z pewnością jeszcze nie odkryliście, znajdują się w Karkonoszach – tak, dokładnie w okolicy Karpacza, z którego można wspiąć się na Śnieżkę.

Dlaczego właśnie Karpacz?

Może dlatego, że posiada naprawdę świetnie przygotowane stoki dla każdego rodzaju narciarzy – nie tylko dla tych zaawansowanych, szukających jedynie mocnych wrażeń, ale również dla tych początkujących, dla których każde wzniesienie wydaje się nie do pokonania. To jednak nie wszystko – klimat jest tutaj nieco odmienny od pozostałych gór, a ponadto znajdziesz tutaj masę klimatycznych restauracji oraz knajpek serwujących regionalne, przepyszne potrawy.

Karpacz – noclegami się nie przejmuj

Nie musisz również bukować żadnych miejsc – oczywiście jeśli nie wiesz, gdzie pojechać. Najprzytulniejsze będą pensjonaty, w których można liczyć nie tylko na rodzinną, przyjemną atmosferę, ale również na przykład na znakomite pakiety zabiegów pielęgnacyjnych czy odmładzających SPA, jakie możesz znaleźć jeszcze jedynie w naprawdę drogich hotelach.