Impreza rodzinna? Może hotel pod Warszawą

Impreza rodzinna? Może hotel pod Warszawą

0

Wesela i inne imprezy rodzinne są powodem, aby móc spotkać się z dawno niewidzianymi członkami rodziny. Z tego powodu organizatorzy wesel chcą w czasie takiej imprezy pokazać się z jak najlepszej strony. Dlatego coraz częściej zamiast przypadkowych miejsc w stolicy do organizacji wesela wybierany jest hotel pod Warszawą.

Organizacja wesela pod Warszawą

Hotel pod Warszawą oferuje usługi porównywalne pod względem jakości z usługami w stołecznych restauracjach i hotelach. Jednak atutem hotelu pod Warszawą mogą być niższe ceny oraz dostępność samego hotelu w wybranym terminie.

Część par młodych nie chce organizować wesela pod Warszawą tłumacząc to odległością. Tymczasem dobry hotel podwarszawski może być położony przy drogach krajowych, zatem dojazd do niego jest bardzo łatwy. Przy takich hotelach znajdują się także parkingi, przeznaczone dla gości hotelu. Dodatkowym atutem jest możliwość zarezerwowania noclegów dla części gości.

Nie tylko wesele

W hotelach wykorzystuje się całą dostępną infrastrukturę. Przy organizowaniu imprez rodzinnych stawia się na dostępny w hotelu catering, przy czym niektóre hotele ze swojej strony mogą przygotować tort weselny. Atutem hoteli jest możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni, dostosowanej do organizacji danej imprezy.

Dla części organizatorów istotna jest możliwość skorzystania z noclegu, a w przypadku hoteli w odnowionych pałacach – także możliwość wykorzystania ich wnętrz do zorganizowania sesji zdjęciowej pary młodej. W niektórych hotelach można również zorganizować krótki wypoczynek po weselu, z wykorzystaniem hotelowego basenu, kompleksu sportowego czy infrastruktury turystycznej.

Impreza i noclegi

Hotel pod Warszawą, głównie ze względu na odległość od miasta, w wielu przypadkach jest wykorzystywany także jako baza noclegowa po imprezach. W przypadku wesel z hotelowego noclegu korzysta głównie para młoda oraz goście z bardziej odległych zakątków Polski, którzy przyjechali specjalnie na imprezę.

Warto również dopytać o ofertę specjalną dla nowożeńców. W niektórych hotelach można wykupić dodatkowy pakiet noclegów, połączony z relaksującym wypoczynkiem, który wybierany jest jako opcja na krótki urlop po weselu. Ciekawym rozwiązaniem są również weekendy tematyczne, także skierowane do par.

Artykuł powstał we współpracy z Hotelem lamberton pod Warszawą