Imprezy i uroczystości na Śląsku!

Imprezy i uroczystości na Śląsku!

0

Śląsk to część Polski, która bez wątpienia słynie z gościnności, serdeczności i zamiłowania do dobrej zabawy. Dodatkowo są to ludzie, którzy cenią swoich przyjaciół i rodzinę i lubią z nimi spędzać wspólnie czas. Z tych powodów przeróżne spotkania i imprezy na Śląsku są często, głośne i radosne!

Wróg każdej imprezy

Jednak niestety czasem spotykamy się z wrogiem każdej imprezy, czyli z nudą. Czasami bowiem organizujemy imprezy, na które przybywają różne pokolenia np. wesela, innym zaś razem organizujemy imprezę z okazji osiemnastych urodzin, na którą również przychodzą nasi przyjaciele, którzy niekoniecznie się wzajemnie znają. W efekcie panuje cisza, nikt nie wie, jak rozpocząć zabawę, jak zacząć tańczyć, o czym rozmawiać. Co możemy zrobić, aby zapobiec takiej sytuacji?

Świetna atrakcja

Genialnym pomysłem jest znalezienie jakiejś atrakcji, dzięki której nasi goście się zintegrują szybko. Ostatnim hitem jest tutaj bez wątpienia fotobudka. Co to jest? Otóż jest to małe przenośne pomieszczenie zaopatrzone w polaroid, czyli aparat fotograficzny wywołujący od razu zdjęcia. Taka fotobudka może być urządzona w rożnym stylu- mogą to być Karaiby, lata 70., hippisowski pojazd. Praktycznie jedyną granicą jest tutaj nasza wyobraźnia.

Fotobudka Śląsk

Warto jeszcze wspomnieć o jednym szczególnym rodzaju fotobudki, który ostatnio robi ogromną furorę. Mowa tu oczywiście o fotobudce Śląsk! Taka fotobudka śląska będzie zawierała na pewno wiele motywów folklorystycznych oraz akcesoriów górniczych. Pomyślmy ile będzie śmiechu i radości, kiedy zrobi sobie takie zdjęcie rodzina, w której połowa osób pracuje w sektorze górnictwa z przyjaciółmi jubilata- studentami np. z Gdańska. Fotobudka Śląsk na pewno rozrusza każdą imprezę.

Fotobudka- jakie imprezy

Właśnie- przechodzimy tu do zasadniczej kwestii. Czy fotobudka odpowiednia jest na każdą imprezę? Oczywiście, że tak! Fotobudki świetnie będą nadawać się zarówno na świętowanie siedemdziesiątych urodzin dziadka, czwartych naszego dziecka, na wesele czy na osiemnastkę. Fotobudka to zabawa, która łączy pokolenia i ludzi.

Fotobudka- montaż i instalacja

Czy zainstalowanie takiej fotobudki jest skomplikowanie? Zdecydowanie nie! wystarczy jedynie odpowiednio wcześniej zadzwonić do firmy, która się w tym specjalizuje, określić jakie są nasze wymagania (styl budki, termin itp.) oraz umówić się. W określonym dniu pracownicy danej firmy przyjadą i zajmą się montażem, a następnie demontażem całej fotobudki. Czy taka atrakcja jest droga? Właśnie nie!

Smove.pl producent fotobudek zaprasza na swoją stronę.