Jak dogonić marzenia?

Jak dogonić marzenia?

0

Marzenia niczym bańki mydlane okazują się piękne, ale niesamowicie kruche i ulotne. Pojawiają się na chwilę, żeby zaraz przepaść. Prysnąć, pozostawiając po sobie melancholię niespełnienia i braku. Ale czy zawsze musi tak być? Może warto nadać marzeniom konkretną formę? Złapać je i spełnić. Niech ozdobią nasz świat. Niech go pokolorują.

Pomocne wizualizacje

Bardzo pomocne w dogonieniu marzeń są wizualizacje jak fotoobrazy, które z powodzeniem umieścimy w każdym zakątku mieszkania. Mogą one przedstawiać to, co kiedyś udało nam się zrealizować. Na przykład morką wyprawę lub niezapomniane przyjęcie rodzinne. Patrząc na takie fotografie, w różnych chwilach, zechcemy powrócić do dawnego szczęścia.

Można też na wielkich fotoobrazach umieścić coś, co nas zachęci do spełnienia jakiegoś marzenia. Wielkoformatowe zdjęcie lawendy przypomni o planowanej wycieczce do Prowansji. Fotoobraz, na którym jest nasze dziecko, zachęci do tego, żeby odzyskać z synem czy córką kontakt w teraźniejszości czy naprawić relacje.

Wielkie wyzwania

Fotoksiążka ślubna, familijna, tematyczna – zachęci nas do podejmowania kolejnych wyzwań. Nie chodzi wyłącznie o spełnianie planów zawodowych, podróże czy pasje. W dzisiejszych czasach największym wyzwaniem jest udany związek. Historię miłości trzeba wciąż przypominać.

Okazuje się, że bardzo szybko zapominamy o istocie miłosnego bycia i popadamy w rutynę. Nie wolno dopuścić do tego, żeby utracić miłość z powodu drobiazgów i niedopatrzenia. Powracając do miłosnych wydarzeń z przeszłości, nie dopuścimy do tego i uratujemy związek.

Marzenia na widoku i w zasięgu ręki

Inspirujący fotoobraz lub fotoksiążka – to także doskonałe prezenty. W ten sposób przypomnimy naszym bliskim o tym, co dla nich ważne. Dostarczymy im wzruszenia i poruszenia. Zaczarujemy ich świat.