Jak odnaleźć radość z jazdy samochodem?

Jak odnaleźć radość z jazdy samochodem?

0

Na polskich drogach spotykamy coraz większą liczbę samochodów. Pewnym zaskoczeniem może być więc dla nas to, że wśród naszych rodaków wcale nie brakuje osób, które posiadają prawo jazdy kat B, a jednak nie mają odwagi zasiąść za kółkiem.

Przyczyn takiego stanu rzeczy jest co najmniej kilka. Spory odsetek stanowią osoby, które zdawały egzamin w latach swojej młodości, potem zaś przez wiele lat nie miały okazji praktykowania. Nie brakuje jednak również osób, które egzamin zdawały niedawno. Ich pierwsze doświadczenia były jednak tak traumatyczne, że do teraz zniechęcają choćby do myślenia o kierowaniu pojazdem. Przedstawiciele jednej i drugiej grupy ubolewają nad sytuacją ,w jakiej się znajdują, wydaje im się jednak, że nie są w stanie zrobić niczego, aby ją zmienić. Na szczęście, ich położenie wcale nie jest beznadziejne. W renomowanych ośrodkach szkolenia kierowców coraz częściej prowadzone są kursy dla kierowców, a nie jedynie dla kandydatów na nich. Pod okiem instruktora można przypomnieć sobie na nich, jak prowadzić samochód i odzyskać utraconą pewność siebie.

ZAPRASZAMY NA KURS PRAWA JAZDY

AutomobilKlub Polski zaprasza na prawo jazdy kat B. Jesteśmy szkołą z wieloletnią tradycją, doświadczeniem oraz mnóstwem przeszkolonych posiadaczy prawa jazdy.