Kisteny – czym są i gdzie je zakupić?

Kisteny – czym są i gdzie je zakupić?

0

Kisteny to nic innego jak plastikowe skrzynki na różnego rodzaju wyroby. Wyroby z metalu, plastiku a nawet produktów spożywczych. Mają wielorakie zastosowanie, dlatego też są najczęściej kupowanymi modelami skrzyń w ostatnich latach przez przedsiębiorców, prowadzących działalność wytwórczą.

Skrzyniopalety

To, że skrzyniopalety są praktyczne, wiadomo nie od dziś. Jednak, to że skrzyniopalety z tworzywa sztucznego są o wiele lepsze od drewnianych, nie dla wszystkich jest już takie oczywiste. Dlaczego są lepsze? Już wyjaśniamy.

Po pierwsze takie skrzynki są trwalsze. Nie niszczą się pod wpływem przechowywanego czy transportowanego ładunku. W odróżnieniu od drewnianych, nie zawierają gwoździ czy wkrętów, które z czasem mogłyby się poluzować i uszkodzić całą skrzynkę czy ładunek znajdujący się w środku.

Kisteny, kiedy są używane w normalnych warunkach i traktuje się je w normalny, standardowy sposób, mogą posłużyć nawet przez 10 lat!

Po drugie – skrzyniopalety są ekologiczne. Wyprodukowane w całości z polipropylenu – nie szkodzą środowisku, nie wymagają wycinki drzew a po zużyciu mogą być przerobione na zupełnie nową skrzynkę czy inny wyrób z plastiku, gdyż można je poddać recyklingowi.

Po trzecie – kisteny są zdecydowanie bardziej higieniczne. Można je czyścić mokrą szmatką z płynem bądź – dla uzyskania stu procent czystości – dezynfekować środkiem chemicznym. Nie ma obawy przed uszkodzeniem, gdyż polipropylen jest odporny na większość kwasów i zasad.

Gdzie kupić dobre skrzyniopalety?

Skrzynki z tworzywa sztucznego zwykle kosztują więcej niż tradycyjne, drewniane. Dlatego warto inwestować w rzeczy wysokiej jakości, by faktycznie służyły latami. W przypadku kistenów, najlepiej zwrócić się prosto do producenta.

Producent skrzyniopalet, którym jest Schoeller Allibert to gwarancja wysokiej jakości tworzywa sztucznego, precyzyjności wykonania i doradztwa w wyborze najlepszej opcji do własnej firmy.

Wieloletnie doświadczenie w branży, pozwala dobrać najlepsze skrzyniopalety do każdej branży. Zarówno w przemyśle przetwórczym, jak i firmach produkcyjnych – wszędzie można zastosować skrzyniopalety. Dzięki nim można w łatwy sposób magazynować wyroby, segregować narzędzia, przechowywać przetwory.

Skrzyniopalety są lekkie i można je przenosić i ustawiać również za pomocą wózków widłowych czy suwnic. Mają możliwość piętrzenia, co znacznie ułatwia cały proces magazynowania, bez zbędnego zagracania pomieszczenia.