Konferencja z dala od korków i hałasu miasta

Konferencja z dala od korków i hałasu miasta

0

Coraz więcej firm decyduje się na organizację konferencji i spotkań firmowych z dala od centrum miasta – dzięki temu możliwe jest połączenie spraw biznesowych oraz chwilowego odpoczynku. Organizacja takich spotkań wymaga jednak poświęcenia czasu na rezerwację pokojów, sal konferencyjnych. Jakie miejsca okażą się najlepsze? Warto zwrócić uwagę na luksusowe hotele z ofertą biznesową.

Spotkanie na neutralnym gruncie

Umawianie spotkań biznesowych czy konferencji w hotelach z dala od miasta to coraz popularniejszy trend. Spotkanie na neutralnym gruncie pozwala na zachowanie przyjaznej atmosfery spotkania, a dodatkowo oderwanie się od hałasu miasta sprzyja spokojnej rozmowie. Coraz więcej właścicieli hoteli dba o to, aby w budynkach znalazło się miejsce na niewielkie sale konferencyjne, idealne do spotkań biznesowych. Sale takie wyposażone są w wygodne krzesła i stoły, ale także rzutniki, rolety automatyczne, system nagłośnieniowy i dostęp do Internetu. To jednak nie wszystko. W ofercie hoteli takich jak Lawenda Park Hotel znajdziemy także luksusowe pokoje i pobyt ze śniadaniem w cenie. O innych trakcjach poczytamy na stronie jachranka.pl

W czasie wolnym…

Pobyt w eleganckich hotelach to także szansa na odpoczynek. Warto zapytać w recepcji, z jakich aktywności możemy skorzystać. Większość hoteli udostępnia swoim gościom strefę SPA – są to sauny i baseny. Dodatkowo odpłatnie możemy skorzystać również z opcji odnowy biologicznej, czyli licznych masaży, kąpieli leczniczych.