Koniec z nudą na imprezie

Koniec z nudą na imprezie

0

Parapetówka, urodziny organizowane w domu, a może po prostu „domówka” i chęć zabawy z najbliższymi przyjaciółmi? Jest wiele okazji do tego, by stworzyć idealne warunki do rozrywki i w tym celu wcale nie trzeba wybierać się do renomowanego klubu w centrum miasta. Doskonale można bawić się także w domu, a przy wyborze odpowiednich gadżetów każda impreza będzie z całą pewnością niezapomniana. Przedstawiamy te, które rozkręcą nawet najbardziej sztywną „domówkę”.

 

Imprezowe gry

 

Warto postawić na integrację wszystkich osób, które zostały zaproszone na imprezę. W tym celu można nabyć mini golfa, ruletkę albo towarzyską planszówkę. Co ciekawe, świetnie sprawdzają się także popularne gry karciane, kalambury albo szalone przebieranki. To dobra atrakcja, którą można zapewnić w przerwach pomiędzy kolejnym tańcem czy serwowanym posiłkiem.

 

Gry alkoholowe

 

Nie da się ukryć, że udana impreza w domu nie może odbyć się bez alkoholu. Samo picie kolejnych kieliszków czy siedzenie z kieliszkiem wina nie jest atrakcyjne. Picie ulubionych trunków można jednak skutecznie urozmaicić. Do wyboru mamy tzw. alkoholowe gry. Na wyróżnienie tych najciekawszych zasługuje na pewno alkoholowa ruletka, kieliszkowe domino, imprezowa wieża, chińczyk z kieliszkami czy też imprezowe szachy.

 

Imprezowe gadżety

 

Oprócz gier, które angażują we wspólną zabawę grupę zaproszonych gości, warto postawić też na ciekawe akcesoria, dzięki którym każda „domówka” będzie imprezą roku. Równie popularne, jak w Ameryce są i u nas tzw. alkoholowe kaski. Na czym polega zabawa z ich użyciem? Do kasku przytwierdzone są mocowania na piwo czy mocniejszy alkohol oraz słomki, przez które te lecą. Zabawa polega na szybkim piciu dużych ilości, bo przecież strumień ulubionego trunku nie kończy się nigdy.

Oprócz kasków nabyć możemy gigantyczne kieliszki, które napełnimy całą butelką wina. Dzięki temu mamy pewność, że wytrawny alkohol wystarczy nam na całą imprezę.

Takich gadżetów możemy wymieniać bez liku. Dostępne są świecące lody do drinków, wibrujące słomki, kamienne podstawki do szklanek czy śmieszne otwieracze do wina.

 

Pamiętajmy, że większość z nich dostępna jest zgodnie z określonymi zainteresowaniami tematycznymi. Dzięki temu możemy zorganizować imprezę rodem z Harrego Pottera, Władcy Pierścieni czy Star Treka. To nie lada gratka dla miłośników poszczególnych hitów kinowych. Wybierać można też pośród gadżetów, dzięki którym stworzymy odpowiedni klimat na imprezie hawajskiej czy halloweenowej.

 

Sprawdź pełna ofertę imprezowych gier: https://idealneupominki.pl/imprezowe-gry-gadzety-imprezowe