Kuchenna rewelacja przebywania

Kuchenna rewelacja przebywania

0

Wiele osób zamiast siedzieć w eleganckim salonie, wybiera przebywanie w kuchni – pełnej zapachów i przyjemności. Dlatego już na etapie projektowania wnętrz decydujemy się często na jadalnię, stanowiącą integralną część kuchni. Nie oddzielamy od siebie rygorystycznie gotowania i podawania dań. W jednym miejscu przyrządzamy dania i cieszymy się razem z rodziną ich smakiem.

Kuchenne dolce vita

Zastanawiamy się nad tym, jak urządzić funkcjonalną kuchnię, w której jednocześnie przyjemnie będzie się przebywało – gdzie praca stanie się rodzajem relaksu i rozrywki. Urządzając kuchenną przestrzeń, myślimy nie tylko o doskonałości przygotowywanych tam dań, ale o samej doskonałości bycia. W stylu dolce vita. Kiedy to radość staje się najlepszą przyprawą do potraw. Kiedy to nowoczesne meble kuchenne i sprytne sprzęty ułatwiają nam gotowanie do tego stopnia, że pozostaje już czysta przyjemność delektowania się pysznościami.

W kuchennym saloniku

Jeśli mamy możliwość połączenia kuchni z jadalnią – to wspaniale. Wystarczy zdecydować się na gotowy zestaw: stół z krzesłami. Nic więcej nam nie trzeba, żeby podawać fantastyczne dania i urządzać rewelacyjne spotkania przy smakołykach. Można też w samej kuchni urządzić coś w rodzaju saloniku. Dwuosobowa sofa czy fotel – sprawdzą się także w kuchennej przestrzeni.

Meblem, który przyda się w każdej kuchni, jest mały stolik. Taki, który przesuniemy bez problemu, kiedy zajdzie taka potrzeba. Nowoczesny stolik z aluminium czy rustykalny z drewna – opcji stylistycznych jest wiele.

TV czy radio w kuchni?

Coraz więcej osób decyduje się także na małe telewizory w kuchni, w której czas płynie milej niż w salonie. Ale czy na pewno warto? Może lepszym rozwiązaniem będzie nieco staromodne radio, które uprzyjemni nam czas, ale nie pochłonie tak jak telewizja.