Laserowe usuwanie blizn – co warto o nim wiedzieć?

Laserowe usuwanie blizn – co warto o nim wiedzieć?

0

Wstydzisz się szpecącej pamiątki po wypadku lub operacji? Pozbycie się tego problemu pomoże Ci w walce z kompleksami. Nie ma sensu chować ciała, zamartwiając się jego wyglądem. Wyjaśniamy, jak przebiega laserowe usuwanie blizn!

Duże, rozległe blizny mogą być bardzo kłopotliwe. Szczególnie borykają się z nimi kobiety, które rodziły przez cesarskie cięcie, i osoby ze śladami po urazach w widocznych miejscach. W drogeriach można znaleźć maści, kremy oraz inne specyfiki, ale nie dają one zbyt widocznych efektów. Zdecydowanie najskuteczniejsze jest laserowe usuwanie blizn! Sprawdź na czym polega!

 

Jak wygląda laserowe usuwanie blizn?

Działanie skupionej wiązki lasera frakcyjnego powoduje w miejscu blizny mikrouszkodzenia, co ułatwia gojenie. Dzięki temu skóra znów aktywuje procesy regeneracyjne, co ma duży wpływ na jej wygląd. W przypadku większych blizn pourazowych z pomocą lasera usuwa się wierzchnią tkankę łączną, co zwiększa elastyczność zmiany skórnej i stymuluje wytwarzanie się włókien kolagenowych. W ten sposób różnica między blizną a zdrową skórą jest wyraźnie zmniejszona.

 

Kiedy widać pierwsze efekty?

Skuteczność zabiegu laserowego usuwania blizn jest zależna od wielu czynników, m.in. rozmiarów leczonej powierzchni, wieku pacjenta, świeżości zasklepienia itp. W większości przypadków znaczną poprawę widać już po pierwszym zabiegu. Każda kolejna sesja następuje po miesięcznej przerwie, dając coraz lepsze efekty.

Przywróć sobie pewność siebie i piękny wygląd! Zapomnij o szpecących śladach pooperacyjnych lub powypadkowych! Zdecyduj się na laserowe usuwanie blizn w profesjonalnej klinice!