Manicure hybrydowy, w domu czy w salonie kosmetycznym?

Manicure hybrydowy, w domu czy w salonie kosmetycznym?

0

Manicure hybrydowy zyskał ostatnio bardzo dużą popularność. Jest on bardzo trwały, odporny na zarysowania i mechaniczne uszkodzenia, a do tego bardzo długo utrzymuje się bez odprysków. Te właściwości czynią go idealnym przyjacielem każdej kobiety, która ceni sobie nienaganny wygląd paznokci przez długi czas.

Hybrydowa rewolucja

Paznokcie żelowe, które utrzymywały się przez długi czas i jeszcze do niedawna był jedną alternatywą dla tradycyjnego lakieru, który można było wykonać tylko u profesjonalnej kosmetyczki. Wiązało się to z długą żmudną pracą, wymagająca nakładania kilku warstw żelu i długiego utwardzania, a przede wszystkim bardzo ingerowało w płytkę paznokcia, która po wszystkim była bardzo zniszczona. Lakiery hybrydowe zrobiły prawdziwą rewolucję. Nie dość że nakłada się je dużo krócej niż żel, znacznie mniej ingerują w płytkę paznokcia, nie powodując zniszczeń, a wręcz wzmacniając ją, to jeszcze można je nakładać samemu w domowym zaciszu. Jak to możliwe? Wystarczy kilka niezbędnych akcesoriów, aby piękne i trwale paznokcie były na wyciągnięcie reki, kiedy tylko o tym pomyślisz.

Domowy zestaw hybrydowy

Aby urządzić sobie w domu mały salon kosmetyczny i samemu nakładać sobie lakiery hybrydowe, kiedy tylko zachodzi taka potrzeba, należy zaopatrzyć się w kilka niezbędnych akcesoriów. Przybory do tradycyjnego manicure takie jak pilniczek, polerka do paznokci, cążki do skórek, cążki do paznokci, czy płatki kosmetyczne to podstawa. Jednak aby możliwe było zrobienie trwałego manicure hybrydowego, niezbędna jest przede wszystkim profesjonalna lampa LED lub UV, do utrwalania lakieru, lakiery hybrydowe, baza pod lakier, utwardzacz, oraz pół godziny wolnego czasu. Na rynku dostępne jest mnóstwo produktów do domowego manicure, warto jednak zainwestować w produkty sprawdzone, markowe, które zapewnią nam należyty efekt i trwałość godną prawdziwej hybrydy. Po zaopatrzeniu się w niezbędne przybory wystarczy przeczytać instrukcję lampy oraz obejrzeć kilka tutoriali na YouTubie, aby rozpocząć swoją własną przygodę z domowym manicure hybrydowym.

W domu czy w salonie?

Czy każda kobieta jest w stanie zrobić sobie samodzielnie ładny i efektowny manicure, czy zakup domowego sprzętu do manicure hybrydowego jest opłacalny, czy nie lepiej oddać się w ręce specjalistki w tej dziedzinie, która ma wprawę oraz odpowiednie umiejętności? Na te pytania każda kobieta powinna odpowiedzieć sobie sama. Nie każda z pań czuje potrzebę, aby robić manicure w domowym zaciszu, niektóre po prostu lubią rytualne wizyty u kosmetyczki, które traktują jak rodzaj relaksu, inne z kolei zupełnie nie potrafią zająć się swoimi paznokciami i wolą zaufać specjaliście. Jednak są kobiety, które wolą brać sprawy we własne ręce, lubią eksperymentować, uczyć się nowych rzeczy i cenią sobie samowystarczalność, dla nich właśnie idealnym rozwiązaniem jest zakup lampy UV, zestawu lakierów hybrydowych i ahoj przygodo!

Lakiery hybrydowe znajdziesz na chiodo.pl