Materac kieszeniowy mile widziany w Twojej sypialni

Materac kieszeniowy mile widziany w Twojej sypialni

0

Masz już dość zasypiania przy dźwiękach skrzypienia i trzeszczenia? Przy obracaniu się na drugi bok wpadasz w zagłębienie na środku łóżka? A może Twój materac towarzyszy Ci dłużej niż siedem lat? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś „tak” to znaczy, że najwyższa pora na rewolucję w sypialni! Aby wreszcie porządnie się wyspać, wystarczy wymiana materaca na nowy model. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej materacom kieszeniowym. Dlaczego warto postawić właśnie na nie? Sprawdź!

Przemyślana budowa dla Twojej wygody

Materace kieszeniowe od innych modeli różnią się przede wszystkim budową wewnętrzną. Materac składa się z ogromnej ilości małych sprężyn, które umieszczone są w cienkich kieszonkach z tkaniny. Tego typu materac generuje setki punktów podparcia, dzięki czemu powierzchnia, na której śpimy doskonale dopasowuje się do krzywizn ciała, co odciąża kręgosłup i zapewnia wysoki komfort wypoczynku. W dobrych sklepach z wyposażeniem sypialni znajdziesz szeroki wybór modeli dostępnych w kilku wersjach o zróżnicowanym stopniu twardości.

Rozwiązania idealne dla par

Każda osoba śpiąca w jednym łóżku z partnerem z pewnością nieraz przekonała się na własnej skórze, że kręcenie się z boku na bok osoby śpiącej obok może zakłócać sen. Jeśli chcesz codziennie przesypiać każdą noc, wymień materac! Materace kieszeniowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie tłumić wszelkie ruchy. Dzięki przemyślanej konstrukcji, każda sprężyna pracuje niezależnie od innych, dzięki czemu materac ugina się tylko w miejscu nacisku. Co ważne, nowoczesne materace kieszeniowe charakteryzują się bardzo cichą pracą. W sklepie internetowym studiomaterace.pl znajdziesz wysokiej klasy materace kieszeniowe, które zapewnią Ci wygodę w każdych warunkach.