Materace na wymiar dla wysokich

Materace na wymiar dla wysokich

0

Masz już dość spania z podkurczonymi nogami i przybierania nienaturalnej pozycji podczas snu? Osoby bardzo wysokie nie muszą już męczyć się z koniecznością dopasowania się do zbyt małej powierzchni! Co zrobić, kiedy standardowe łóżka i materace nie spełniają swojej funkcji? Sprawdź!

Sen – podstawa dobrego samopoczucia

W łóżku spędzamy około 1/3 całego swojego życia. To właśnie wtedy regenerujemy się i ładujemy baterie, aby sprostać wyzwaniom kolejnego dnia. Od jakości snu zależy bardzo wiele – dobre samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne, promienny wygląd, koncentracja. Efektywny sen redukuje uczucie napięcia, zmniejsza apatię i przygnębienie, regeneruje centralny układ nerwowy oraz utrwala i porządkuje informacje zdobyte poprzedniego dnia. Aby każdy kolejny dzień witać uśmiechem, nie bólem głowy i pleców, konieczne jest zadbanie o odpowiednie warunki.

Wysokiej klasy materace na wymiar – koniec z dyskomfortem

Dostosowanie materaca do indywidualnej budowy anatomicznej ma kluczowe znaczenie dla komfortu podczas nocnego wypoczynku. W większości sklepów znajdziemy materace w standardowych rozmiarach o długości nieprzekraczającej 200 cm. Dla osób bardzo wysokich taka długość może wymuszać nienaturalną pozycję. Ból kręgosłupa, bóle mięśniowe, rozdrażnienie a nawet bezsenność to tylko część dolegliwości, jakie może wywołać spanie na powierzchni ograniczającej ruchy. Aby zapewnić sobie swobodę, warto zamówić materac na specjalne zamówienie. Na rynku działają obecnie firmy oferujące materace na wymiar, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb wysokich osób. Poszukując idealnego materaca, warto zajrzeć na stronę studiomaterace.pl, na której znajdziemy więcej szczegółowych informacji na temat oferty.