Modne meble ogrodowe

Modne meble ogrodowe

0

Odpowiednio dobrane meble mogą być piękną ozdobą ogrodu. Zwłaszcza jeśli dopasujemy je do stylu kreowanej przez nas przestrzeni oraz do jej elementów naturalnych: roślin, wody, kamieni. Do dominujących w ogrodzie materiałów, rodzajów nawierzchni, wyłaniającej się kompozycji kolorystycznej. Spośród wielu propozycji i kolekcji można dobrać interesujące meble ogrodowe, które uatrakcyjnią naszą przestrzeń.

Meble aluminiowe

W pełni nowocześnie prezentują się meble aluminiowe. Często łączy się aluminium ze szkłem hartowanym, co daje niezwykle eleganckie efekty. Aluminiowy stół ze szklanym blatem, na którym postawimy wazon z kwiatami zerwanym właśnie w ogrodzie – to piękno tkwiące w prostocie materiałów i działań.

Aluminiowe leżanki, stoły, fotele czy krzesła – zaprezentują się ekskluzywnie na każdym tarasie. Możemy zdecydować się też na cały zestaw mebli, który wyglądać będzie wspaniale i nowocześnie. Przy tym poduszki siedziskowe i oparciowe wykonane z pianki tapicerskiej wysokiej jakości – zapewnią nam maksimum wygody. Okażą się praktyczne w użytkowaniu i pielęgnacji.

Meble technorattanowe

Alternatywą dla mebli aluminiowych są meble z technorattanu. Te modne meble ogrodowe pasować będą do naturalnych motywów ogrodowych, jak kamienie czy woda. Stworzą z nimi spójną całość, na przykład w ogrodzie o charakterze naturalistycznym czy rustykalnym. Elegancki zestaw mebli technorattanowych ustawiony na ceglanym patio, do którego prowadzą ścieżki wysypane korą kamienną. W pobliżu strużka spływająca delikatnie po głazach. Tak powstaje elegancka i niebanalna kompozycja.

W dodatku okaże się, że technorattan to materiał bardzo wytrzymały i odporny na zabrudzenia. Nie zaszkodzi mu deszcz czy promienie UV. Nowoczesność oznacza tutaj świetną prezentację połączoną z funkcjonalnością i wytrzymałością.