Najmocniejsze laptopy Warszawa dla najbardziej wymagających

Najmocniejsze laptopy Warszawa dla najbardziej wymagających

0

Poszukiwanie najmocniejszych laptopów nie jest łatwym zadaniem, ponieważ w celu rzetelnego ich przedstawienia trzeba przeszukać komputery przeznaczone do spełniania zaawansowanych funkcji o bardzo bogatej specyfikacji. Laptopy Warszawa z procesorem Intel Core i7 są obecnie najmocniejszymi laptopami dostępnymi na rynku i są zalecane do większości wymagających zadań, takich jak gry, edycja zdjęć, projektowanie graficzne, programowanie, produkcja muzyki, inżynieria itp. Mając najlepszy laptop, który został wyposażony w jednostkę z układem i7, możesz cieszyć się niesamowitymi technologiami i szybkością ich działania.

 

Na rynku dostępne są różne marki laptopów z procesorami i7. Przeglądając ich opisy techniczne, zawierające takie dane, jak częstotliwość zegara, typ karty graficznej, szybkość i rozmiar pamięci RAM możesz łatwo pomylić się w ocenie i dokonać niewłaściwego wyboru. Aby łatwiej było Ci zakupić najlepszy laptop, w poniższym zestawieniu znajdziesz kilka propozycji bardzo wydajnych laptopów przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientów.

 

ASUS VivoBook – laptopy Warszawa dla wymagających estetów

 

Na tej liście najlepszych laptopów z procesorem Intel Core i7 zdecydowanie wyróżnia się ASUS VivoBook Pro. Ta linia produktów to potężne laptopy Warszawa z najwyższej półki. Wyposażono je w najnowszy procesor Intel Core 8. generacji o taktowaniu 1,8 GHz. Do prezentowania danych zastosowano 17,3-calowy wyświetlacz Full HD o rozdzielczości 1920×1080 pikseli, co czyni go idealnym laptopem do zadań związanych z przetwarzaniem obrazu. Konstrukcja laptopa jest wyposażona w metalową, aluminiową obudowę w kolorze srebrnym, która nadaje mu ekskluzywny wygląd. Ten laptop ASUS jest również wyposażony w podświetlaną klawiaturę z klawiaturą numeryczną, która doskonale sprawdza się przy słabym oświetleniu.

 

Ma 16 GB wyjątkowo szybkiej pamięci RAM i kombinację dwóch rodzajów pamięci masowej – 256 GB SSD i 1 TB HDD do przechowywania niezbędnych informacji. Za grafikę tego laptopa odpowiada potężny procesor graficzny NVIDIA GeForce GTX 1050 z dedykowaną pamięcią 4 GB. Ten laptop jest w stanie obsłużyć wszystkie najnowsze programy graficzne i gry na średnich i wysokich ustawieniach. Laptop zawiera wszystkie porty komunikacyjne: USB 3.1 Gen 1, USB 3.0, USB 2.0, HDMI, LAN i porty kart SD. Jest to komputer wystarczająco mocny, aby wykonywać wszystkie główne zadania bez opóźnień, co czyni go idealnym laptopem dla studentów, biznesmenów lub każdego, kto szuka dla siebie najlepszego laptopa do dowolnych celów.

 

Laptopy Dell XPS 9370 – połączenie mocy i elegancji

 

Dell XPS 13 to bardzo wydajny notebook z procesorem Core i7. Ten laptop i7 szczyci się doskonałą wydajnością pod każdym względem, co czyni go istną bestią do zadań specjalnych. 13,3-calowy ekran dotykowy InfinityEdge 4K zapewnia wyraźny i ostry obraz pod niemal każdym kątem. Dell twierdzi, że jest to jedyny laptop ze 100% minimum Adobe RGB, dzięki czemu otrzymujesz bogatą, żywą i odważną reprezentację kolorów Adobe. Te laptopy Warszawa wyposażone zostały w szybkie porty USB 3.1 i 1 x USB Type-C, które można wykorzystać do ładowania i szybkiego przesyłania danych. Moc czerpią z czterordzeniowego procesora Intel Core i7-8550U i grafiki Intel UHD 620, co czyni je idealnymi urządzeniami do tworzenia wideo, produkcji grafiki, a nawet gier. 16 GB pamięci RAM i 512 GB na dysku SSD pozwala uzyskiwać szybki dostęp nawet do najbardziej wymagających aplikacji.

 

Apple 15″ MacBook Pro

 

Nikogo nie dziwi, że Apple MacBooki są droższe niż laptopy Warszawa z systemem Windows, ale ich użytkownicy wiedzą, że dostają to, za co płacą. Laptopy Apple MacBook Pro zawsze pozostają oczywistym wyborem, jeśli chodzi o produktywność i niezawodną wydajność. Najnowsza 15-calowa wersja MacBooka Pro jest wyposażona w oszałamiający wyświetlacz, który pozwoli Ci korzystać z filmów i obrazów 4K. MacBook Pro jest wyposażony w potężny oddzielny procesor graficzny Radeon Pro 555X z dedykowaną kartą graficzną o pojemności 4 GB.

 

Laptop wyposażono w sześciordzeniowy procesor Intel i7 8. generacji o maksymalnej częstotliwości taktowania do 3,8 GHz. Ma 16 GB pamięci RAM LPDDR3 i 256 GB dysku SSD, co gwarantuje znaczny wzrost wydajności. Laptop ma tylko port USB-C, co oznacza, że ​​zawsze musisz mieć przy sobie przejściówkę, gdy chcesz podłączyć dysk zewnętrzny.