Nowoczesne kuchnie na wymiar

Nowoczesne kuchnie na wymiar

0

 

Jak zmienić wygląd naszej kuchni i jednocześnie dostosować ją do swoich potrzeb? Wśród najchętniej stosowanych rozwiązań dzisiaj są kuchnie na wymiar. Nowoczesne wzornictwo oraz praktycznie nieograniczony wybór materiałów i dodatków sprawia, że kuchnie na wymiar biją rekordy popularności. Co warto o nich wiedzieć? Czy sprawdzą się w każdym wnętrzu?

Kuchnie na wymiar – jakie meble wybrać?

Podstawową i najczęściej wymienianą zaleta kuchni na wymiar jest fakt, że to my sami wybieramy zarówno rodzaj płyt meblowych, ich laminaty czy dekory, rodzaj wykończenia, uchwyty oraz wszelkie systemy wewnątrz. Dzięki temu możliwe jest stworzenie kolekcji meblowej całkowicie dopasowanej zarówno do naszych potrzeb, jak i gustu. Rozwiązanie to pozwala na stworzenie autorskiego wnętrza, i nie musimy martwić się, że ktoś będzie miał tę samą kuchnię. Kuchnie na wymiar to rozwiązanie idealne dla osób kreatywnych – mówią pracownicy sklepu Rega Meble z Bielska-Białej, oferującego meble kuchenne wysokiej jakości. Decydując się na kuchnie na wymiar możemy wybierać pośród klasycznych laminatów, ale i wykończeni akrylowych, fornirów czy nawet naturalnego drewna. Sami decydujemy również o tym, czy szafki i szuflady mają posiadać klasyczne uchwyty czy też może frezy czy systemy push&click. Producent da nam również możliwość dopasowania akcesoriów, tj. zawiasów, prowadnic, podnośników. Samodzielnie wybierzemy też rodzaj oświetlenia.

Kuchnie na wymiar – zabuduj sprzęty AGD w swojej kuchni

Jedną z licznych zalet kuchni na wymiar jest fakt, ze bez trudu zabudujemy wybrane przez nas sprzęty AGD, takie jak zmywarka, piekarnik czy pralka. Zaletą zabudowy sprzętów kuchennych jest fakt, że możliwe jest stworzenie jednolitej bryły, która prezentuje się bardzo estetycznie.