Nowoczesne trofea szklane z nadrukami kolorowymi

Nowoczesne trofea szklane z nadrukami kolorowymi

0

Nowoczesne trofea szklane z nadrukami kolorowymi wyglądają unikatowo, bardzo szykownie i co najważniejsze są niesłychanie wszechstronne, dlatego też w dzisiejszych czasach cieszą się tak olbrzymim zainteresowaniem. Szklane trofea mogą być zakupione w wielu różnorodnych wariantach, dzięki czemu każdy może wybrać takie produkty, które zaspokoją jego indywidualne oczekiwania.

Trofea ze szkła

Szkło jest znakomitym i bardzo uniwersalnym materiałem, które doskonale nadaje się do przygotowania statuetek, pucharów, a nawet okolicznościowych medali. Szkło jak powszechnie wiadomo jest materiałem w pełni przejrzystym, dzięki czemu umieszczone na nim dane są bardzo łatwe do odczytania.

Na półkach sklepowych najczęściej można spotkać szklane puchary oraz statuetki w różnych kształtach oraz wielkościach. Dzięki ogromnemu wyborowi, bez żadnego większego problemu dobierzemy trofea szklane praktycznie na każdą okazję oraz do posiadanego budżetu.

Profesjonalny nadruk na szkle

Ogromną zaletą szkła, jest również to, że można niewielkim nakładem siły wykonać na nim piękne nadruki. W dzisiejszych czasach szkło personalizowane jest nie tylko przez grawerunek laserowy, ale również przez specjalistyczny nadruk. To właśnie dzięki nadrukowi możemy otrzymać obraz w bardzo szerokiej palecie kolorów. Grawer pozwala z kolei uzyskać bardziej matowe efekty, które do złudzenia przypominają mlecznobiałe szkło. Bardzo wiele firm łączy obie te metody, dzięki czemu otrzymujemy niepowtarzalne trofea szklane.

W dzisiejszych czasach największą popularnością cieszą się nadruki kolorowe, które w swojej klasie nie mają sobie równych. Trofea szklane wykańcza się najczęściej za pomocą metody LuxorJet, czyli specjalnej techniki, która opiera się głównie na ekologicznych i bardzo trwałych farbach. Szklane trofea nawet po wielu latach rewelacyjnie się prezentują i co najważniejsze napisy na nich są bardzo czytelne. Metoda LuxorJet jak wcześniej zostało wspomniane opiera się na trwałych farbach o bardzo żywych i niesamowicie intensywnych kolorach. Nadruki posiadają bardzo wysoką rozdzielczość dzięki czemu są dokładne. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi można uzyskać nawet fotograficzne efekty, które w przypadku szklanych trofeów prezentują się naprawdę bardzo okazale.

Artykuł powstał we współpracy z Pucharowo.PL