Olaplex – rewolucja w nowoczesnym fryzjerstwie

Olaplex – rewolucja w nowoczesnym fryzjerstwie

0

Na Twoje przesuszone, trudne do ujarzmienia włosy nie działa już żadna odżywka ani intensywna maska? Najwyższa pora powiedzieć NIE pozbawionej witalności fryzurze i zafundować swoim włosom dogłębną regenerację. Nic nie zapewni Ci lepszego efektu, niż zabieg Olaplex. Co kryje się pod tą nazwą? Sprawdź!

Na czym polega zabieg?

Olaplex jest rewolucyjną kuracją naprawczą, która szturmem podbiła serca fryzjerów na całym świecie. Jedna niedługa wizyta w salonie wystarczy, aby nawilżyć włosy, wygładzić je, przywrócić im blask i nadać sprężystość. Zabieg polega na nałożeniu na pasma aktywnej odżywki, a następnie umyciu włosów specjalnym szamponem. Brzmi niepozornie? Nie daj się zwieść pozorom. Olaplex to jedyny dostępny na rynku kosmetyk, który wiąże zerwane mostki dwusiarczkowe łączące ze sobą keratynowe łańcuchy. W efekcie struktura włosów zostaje odbudowana, a łuski się zamykają, co skutkuje natychmiastową poprawą kondycji pasm.

Olaplex może być stosowany jako samodzielny zabieg naprawczy lub uzupełnienie koloryzacji (szczególnie rozjaśniania). Kosmetyk dodany do nakładanej na włosy mieszanki sprawi, że farbowanie nie przesuszy pasm, a efekt koloryzacji będzie imponujący.

Hurtownia fryzjerska Hair Shop – zadbaj o swoje włosy w domu!

Efekty zabiegu będą w pełni satysfakcjonujące, jeśli zaopatrzysz się w specjalną odżywkę  Olaplex No. 3 Hair Perfector przeznaczoną do samodzielnego nakładania w domu. Kosmetyk zawiera te same składniki aktywne, co specyfiki aplikowane na włosy przez fryzjera. Odżywkę możesz kupić w salonie fryzjerskim, w którym wykonany był zabieg, lub w dobrze wyposażonym sklepie internetowym (kosmetyk w atrakcyjnej cenie oferuje hurtownia fryzjerska Hair Shop).