Permanentny rozwój – wymóg naszych czasów

Permanentny rozwój – wymóg naszych czasów

0

Dawniej wystarczyło skończyć dobrą szkołę czy studia, żeby zakończyć edukację. Bardzo często zostawało się w jednym miejscu pracy na lata, nawet na całe życie. Życie zawodowe cechowała pewna statyka, którą obecnie coraz bardziej wypiera dynamika. To także wynik szybkiego tempa przemian kulturowych, które dokonują się szybciej niż kiedykolwiek w dziejach. Dlatego, żeby w tym się odnaleźć, musimy wciąż się doszkalać, poznawać nowe rzeczy, zmieniać zawód, uzupełniać wiedzę. Jak to zrobić?

Najlepiej online

Na cgwisdom.pl znajdziemy kursy online, które stanowią idealną odpowiedź na postawione powyżej pytanie. Nowoczesna edukacja dotycząca nowoczesnych narzędzi, wykorzystywanych w codziennej pracy w różnych branżach. Architekci, projektanci, programiści, graficy, styliści, artyści, właściciele firm, twórcy gier komputerowych – oni na pewno znajdą w CG Wisdom odpowiednie dla siebie kursy.

Autocad podstawy czy Sketchup od podstaw, programowanie C++ czy programowanie w Javie, tworzenie aplikacji mobilnych na Androida, robienie różnorodnych wizualizacji wnętrzarskich czy zewnętrznych, projektowanie różnych budynków, sztuka w stylu motion design, efektowne animacje reklamowe, projektowanie postaci, Concept Art – to tylko niektóre z obszarów czy umiejętności, które poznamy na kursach online w CG Wisdom. Ich oferta jest naprawdę bogata!

Najskuteczniej i najwygodniej online

Edukacja w dzisiejszym wydaniu nie opiera się już tak bardzo na teorii, która często była zupełnie bezużyteczna. Teraz liczy się specjalistyczna wiedza i konkretne umiejętności. Dlatego profesjonalnie przygotowane kursy online zapewniają efektywną naukę z określonego zakresu. Ponadto możliwość uczenia się w domu czy gdziekolwiek tylko chcemy, oznacza po prostu wygodę. Dostosowujemy w ten sposób szkolenia do swojego grafiku.