Piękny parasol w strefie wypoczynkowej

Piękny parasol w strefie wypoczynkowej

0

Odpoczynek we własnym ogrodzie to moment w którym możemy się wyciszyć, zrelaksować, nacieszyć się otaczającą nas naturą. Wystarczy kilka elementów, aby zwykły taras czy ogród zmienić w miejsce, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. Szukając elementów do przydomowej strefy relaksu nie możemy zapomnieć o parasolu. Dlaczego jest on tak ważny?

Parasol – funkcjonalny dodatek o pięknym wyglądzie!

Parasole ogrodowe oferowane przez najlepszych producentów w niczym nie przypominają parasoli, które królowały w naszych ogrodach jeszcze dekadę temu. Dzisiaj są to nowoczesne produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ekskluzywne parasole ogrodowe zaskakują wspaniałym wyważeniem formy, doskonałymi parametrami technicznymi, kolorami. Przede wszystkim ważna jest jednak funkcjonalność: parasole doskonale chronią przed silnym promieniowaniem słonecznym, zapobiegając poparzeniom skóry. Ich obszerne baldachimy dają wiele cienia – jest to szczególnie ważne w upalne dni.

Znajdź parasol dopasowany do swoich potrzeb

Jakie parasole oferują nam producenci? Poszczególne modele różnią się od siebie kształtem i rozmiarami czaszy. Czasze mogą być również odchylane w jednej lub w dwóch płaszczyznach. W zależności od tego, gdzie chcemy umieścić parasol możemy także wybierać pomiędzy licznymi podstawami: klasycznymi podstawami, podstawami z niewielkimi kółkami czy podstawami odpowiednimi do wkopania w ziemię.

Materiały odporne na uszkodzenia

Olbrzymią zaletą ekskluzywnych parasoli ogrodowych jest bez wątpienia fakt, że są one tworzone z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Aluminiowe stelaże malowane są proszkowo – to pozwoliło na ich zabezpieczenie przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy.