Pokój młodzieżowy dla rodzeństwa

Pokój młodzieżowy dla rodzeństwa

0

Dla każdego dorastającego nastolatka własny pokój spełnia bardzo ważną funkcję. Prywatne cztery ściany są intymną ostoją, miejscem relaksu, nauki i odpoczynku. Urządzenie funkcjonalnego i estetycznego wnętrza dla nastolatka, który chce poprzez przestrzeń wyrazić siebie, jest niezwykle trudne. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy musimy zaprojektować pomieszczenie nie dla jednej osoby, a dla rodzeństwa. Jak stworzyć wspólną przestrzeń do życia dla córki i syna, aby każde z użytkowników pokoju czuło się w nim swobodnie i komfortowo? Sprawdź!

Dwie strefy

Kluczem do stworzenia funkcjonalnego pokoju dla rodzeństwa jest przemyślany podział przestrzeni. Już na etapie projektowania powinieneś wydzielić osobne strefy dla córki i syna, aby każdy z nich miał w pokoju swój własny kąt. Jeśli pomieszczenie jest wystarczająco duże, warto wykorzystać do tego regały albo przesuwny panel.

Uniwersalne meble

Znalezienie złotego środka między estetyką młodej elegantki a zbuntowanego chłopaka to nie lada sztuka. Z tym niełatwym zadaniem doskonale poradziła sobie firma Wójcik – ceniony producent mebli. Meble młodzieżowe Wójcik zaprojektowane są w taki sposób, aby spełnić oczekiwania zarówno nastolatek i nastolatków, jak i rodziców. Proste kształty, nieskomplikowane wzornictwo i jasne, stonowane kolory są świetną bazą dla wyrazistych dodatków odzwierciedlających charakter mieszkańców pokoju. Ponadto, w skład każdej kolekcji dostępnej na stronie gama-sklep.com.pl wchodzą liczne szafki, regały, biurka i szafy o zróżnicowanej budowie, dzięki czemu praktycznie zagospodarujesz każdy zakamarek. Meble wykonane są z trwałej i odpornej na uszkodzenia płyty meblowej, którą niezwykle łatwo utrzymać w czystości.