Pomysł na prezent dla mamy lub siostry związany z dbaniem o urodę

0

Jeżeli chciałoby się podarować bliskiej kobiecie, na przykład mamie lub siostrze, jakiś niesztampowy upominek, świetnym pomysłem będzie wykupienie wejścia na jeden z upiększających zabiegów. Kobiety uwielbiają korzystać z usług fachowców, którzy zadbają o ich ciało. Taki prezent to zawsze strzał w dziesiątkę. Poniżej kilka pomysłów na tego typu upominek.

Voucher na masaż klasyczny

Masaż to jedna z większych przyjemności, jakie można sobie zafundować. Kto raz zaczął korzystać z masażu klasycznego, coraz częściej się na niego umawia. Masaż klasyczny to po prostu doskonały sposób na to, aby pozbyć się z ciała wszelkiego napięcia, rozluźnić wszystkie mięśnie i poczuć się całkowicie zrelaksowanym. Poza tym, dzięki masażowi klasycznemu, można przynajmniej częściowo zredukować ból, na przykład kręgosłupa. To zatem doświadczenie mające przełożenie nie tylko na poprawę stanu ducha, ale też po prostu zdrowia fizycznego. Jeżeli miałoby się ochotę umożliwić komuś skorzystanie z bardziej orientalnego masażu, na przykład takiego przy użyciu rozgrzanych kamieni, również można pokusić się o taki voucher. Z pewnością będzie to niesamowitym przeżyciem. Zdecydowanie, każdy rodzaj masażu z masażem klasycznym na czele, zawsze jest godny polecenia.

Voucher na pedicure i manicure

Wiele kobiet samodzielnie wykonuje manicure i pedicure, a wyjście na tego typu zabieg do gabinetu kosmetycznego, traktuje jako czystą fanaberię. Podarowanie vouchera na pedicure i manicure może być zatem naprawdę doskonałym prezentem właśnie dla takich pań. To w końcu jedna z ogromnych przyjemności – oddać swoje dłonie komuś, kto uczyni je jeszcze piękniejszymi. Poza tym, to właśnie wiosną i latem, zadbane dłonie i stopy wyglądają szczególnie pięknie. Stopy często eksponuje się w odkrytych sandałkach, muszą zatem być perfekcyjnie zadbane.

Lekcja makijażu

Fantastycznym pomysłem na upominek dla kobiety, która lubi się malować, będzie lekcja makijażu. Makijażystka wykona profesjonalny makijaż, a przy okazji pokaże kilka trików, dzięki którym każda kobieta poczuje się jeszcze piękniej we własnej skórze. Taka lekcja makijażu może być naprawdę bardzo pouczająca, można wiele dowiedzieć się o często popełnianych błędach podczas wykonywania makijażu. Finalnie, z pewnością każda kobieta wyciągnie z tego wiele przydatnych informacji.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Medica SPA