Popularne zabiegi medycyny estetycznej

Popularne zabiegi medycyny estetycznej

0

Cellulit, nadmierne owłosienie ciała, skóra pozbawiona elastyczności, nadmiar tkanki tłuszczowej to najczęstsze problemy, z jakimi pacjenci zwracają się o pomoc do specjalistów medycyny estetycznej. Nowoczesne zabiegi, jakie mają do zaoferowania fachowcy z tej dziedziny, dają niezwykle spektakularne efekty. Zaawansowany technologicznie sprzęt, jakim dysponują kliniki medycyny estetycznej, pozwala szybko rozprawić się z większością problemów, z którymi przez lata borykają się pacjenci.

Efektywne zabiegi medycyny estetycznej

Jeszcze nie tak dawno poprawianiem urody zajmowali się wyłącznie chirurdzy plastyczni. Zabiegi przez nich wykonywane były jednak obarczone ryzykiem, a powikłania pooperacyjne nie były rzadkością. Na szczęście współczesne metody upiększania ciała i twarzy są znacznie mniej ryzykowne i nie wymagają użycia skalpela. Powszechnie zajmuje się nimi medycyna estetyczna Wrocław w szczególności przoduje w tego rodzaju zabiegach. W tamtejszych klinikach wykonuje się rozmaite zabiegi upiększające i modelujące ciało i twarz. Jednym z takich zabiegów jest usuwanie celulitu. Najskuteczniejszą metodą, która efektywnie walczy z tym mało estetycznym problemem jest mezoterapia igłowa ciała. Przy pomocy tego mało inwazyjnego zabiegu można nie tylko usunąć cellulit, ale także pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Zabieg jest stosunkowo prosty, a jego efekty natychmiastowe. I choć może być nieco nieprzyjemny, to nie ma aktualnie bardziej skutecznej metody na usuwanie celulitu.

Gładki ciało spod lasera

Nie ma lepszego sposobu, aby właściwie zadbać o wygląd, jak skorzystanie z szerokiej oferty specjalistycznych usług, które oferuje Klinika Lipoline , która ma niezwykle bogatą ofertę zabiegów z tej dziedziny. Depilacja laserowa jest jednym z najczęściej wybieranych. Zabieg ten pozwala szybko, a przede wszystkim efektywnie pozbyć się zbędnego owłosienia na ciele, jak również na twarzy. Z zabiegów depilacji laserowej korzystają równie chętnie kobiety, jak i mężczyźni. Wpływa na to wysoka skuteczność tej metody, jak również atrakcyjne ceny zabiegów. Depilacja laserowa ma poza tym niewiele przeciwwskazań, dlatego z tej metody usuwania zbędnego owłosienia może w pełni bezpiecznie skorzystać praktycznie każdy. Zabieg zwykle nie jest bolesny, ale w przypadku nadwrażliwości na ból może być wykonany w miejscowym znieczuleniu. Efekty laserowej depilacji są najlepiej widoczne u osób z jasną karnacją i ciemnym owłosieniem, działanie lasera jest w ich przypadku najbardziej efektywne.