Power bank z logo firmy to dobry gadżet reklamowy?

Power bank z logo firmy to dobry gadżet reklamowy?

0

Każda marka musi regularnie dbać o swój pozytywny wizerunek, aby nie stracić klientów i pozyskiwać ciągle nowych. Na pewno bywa to dość trudne zadanie, wymagające nieustannych działań. Jednym z powszechniejszych sposobów przydatnych w tworzeniu więzi z klientami jest, od wielu lat, wręczanie upominków, czyli gadżetów reklamowych.

Dlaczego warto dawać gadżety reklamowe?

Chyba większość ludzi lubi dostawać prezenty i nie dotyczy to jedynie sfery prywatnej. Nawet w relacjach biznesowych wszelkiego rodzaju upominki są bardzo wskazane, ponieważ dzięki nim łatwiej budować i zacieśniać więzy pomiędzy marką lub firmą a klientem.
Jeżeli komuś zależy na sukcesie, to nigdy nie może zapominać o tej zasadzie – aby coś otrzymać, trzeba samemu też dawać. Oczywiście nie chodzi o upominki, które są kiepskiej jakości, bo takie przyniosą odwrotny skutek od zamierzonego. Pozytywne odczucia będą wzbudzać jedynie gadżety dobrze przemyślane i perfekcyjnie dopasowane do potrzeb.

Jakie gadżety będą najlepsze?

Oprócz wspomnianej wcześniej jakości, to niezbędne będzie dokładne rozeznanie potrzeb klienta. Niekoniecznie każdemu przyda się kolejny długopis, smycz lub kubek, natomiast bardzo pożądane bywają nowoczesne gadżety elektroniczne i nowych technologii.

Jednym z ciekawszych gadżetów jest spersonalizowany power bank z nadrukiem, np. logo firmy. Taki bank energii z całą pewnością przyda się wielu osobom i pozwoli na nieustanne wzbudzanie pozytywnych myśli w związku z daną marką.

Dlaczego power bank z nadrukiem jest dobrym gadżetem?

To stosunkowo niewielki, ale rzeczywiście przydatny gadżet. Dzięki power bankowi nie trzeba obawiać się, że nagle padnie nam bateria w smartfonie, a nie ma jak i gdzie użyć ładowarki.

Takie przenośne zestawy energii zostały zaprojektowane z myślą o różnych formach działań reklamowych i coraz częściej stają się idealnym sposobem na prezentację marki lub firmy na targach, konferencjach i innych eventach, a to ze względu na możliwość ich oznakowania logo danej marki.

Jak widać, power bank z nadrukiem spełnia wszelkie walory wizerunkowe, ale nie można zapominać o ich funkcjonalności. Ten gadżet sprawdza się w każdej sytuacji, kiedy nie ma szans na gniazdkowe zasilanie. Nadaje się do ładowania elektroniki użytkowej i małych akcesoriów mobilnych. Power banki są kompatybilne z większością smartfonów, tabletów, kamerek i to także GoPro, nawigacją samochodową, gamepadami, głośnikami przenośnymi czy też bateriami do dronów, a więc będą przydatne dla większości ludzi.

Artykuł powstał we współpracy z Pola Studio