Powiedz „tak” w pięknym stylu!

Powiedz „tak” w pięknym stylu!

0

Ślub to bez wątpienia jeden z najważniejszych momentów naszego życia. Zanim jednak wstąpimy w związek małżeński czeka nas wiele przygotowań związanych z samą ceremonią czy też przyjęciem weselnym. W Polsce panuje przekonanie, że młoda para musi wydać huczne wesele, najlepiej do białego rana. Wiele par jest jednak odmiennego zdania: nie chcą wydawać niepotrzebnie dużych pieniędzy na przyjęcie – zaoszczędzone kwoty wola włożyć w kupno własnego mieszkania, remont, podróż poślubną. Jakie alternatywy stoją przed parami, które chcą uczcić zawarcie związku małżeńskiego w kameralnym gronie?

Wynajmij salę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Podstawą w organizacji kameralnego wesela jest znalezienie odpowiedniej sali. Jeśli chcemy zorganizować wesele w Warszawie nie musimy martwić się o wysokie ceny – poza ścisłym centrum znajdziemy wiele interesujących lokali, które zapewnią nam i gościom komfort. Jeśli nie chcemy przepłacać warto zainteresować się ofert Hotelu Lord – to piękne miejsce położone z dala od ścisłego centrum. Taka lokalizacja sprawia, że unikniemy korków i kłopotliwych spóźnień. Dodatkowo bliskie położenie lotniska sprawia, że goście zza granicy szybko trafią pod wskazany adres. O dokładnej ofercie hotelu poczytamy na stronie hotellord.pl. Szukając idealnego miejsca na przyjęcie weselne weźmy pod uwagę również sąsiedztwo: restauracje położone blisko parków czy też posiadające ogrody pozwolą na zaczerpnięcie świeżego powietrza, odpoczynek, możliwość odejścia od stołu.

Czy musimy wydawać majątek na dodatki?

Wiele pań młodych marzy o suto zastawionych stołach oraz licznych kwiatowych dodatkach. Na szczęście dzisiaj nie musimy sami zajmować się przystrajaniem stołów. Zazwyczaj zajmuje się tym florysta lub opcja ta dostępna jest w ofercie danej restauracji. Obecnie najmodniejsze rozwiązania to te nawiązujące do natury. Na stolach królować będą polne kwiaty, drewniane dodatki.