Praktyczny zestaw ogrodowy 6-osobowy

Praktyczny zestaw ogrodowy 6-osobowy

0

Meble ogrodowe to element, który zapewnia komfort wypoczynku, ale też wpływa na odbiór i estetykę przestrzeni. Wśród najchętniej wybieranych kompletów wymienia się dzisiaj zestaw ogrodowy 6-osobowy. Czy taki komplet sprawdzi się w naszym przydomowym ogrodzie? Jakie propozycje projektantów warto wykorzystać?

 

Zestaw ogrodowy 6-osobowy w konstrukcji modułowej

Meble modułowe to niebanalny sposób na to, aby taras czy ogród zachwycały. Meble takie to kolekcje składające się z kilku elementów, w których fotele czy narożniki można wykorzystywać osobno lub też łączyć ze sobą, tworząc obszerną sofę narożną. Zestaw ogrodowy 6-osobowy w konstrukcji modułowej opiera się na lekkich, aluminiowych stelażach, wierzch mebli pokrywają miękkie poduszki i siedziska.

 

Technorattanowy zestaw ogrodowy 6-osobowy

Meble technorattanowe są jednymi z najchętniej wybieranych. Odznaczają się one trwałością, elegancją, ale również ciekawym designem. Meble takie dostępne są w rozbudowanych kolekcjach, w których znaleźć można wygodne sofy, leżanki, fotele i krzesła, stoły i stoliki czy wiszące fotele w kształcie kokonu. Zestaw ogrodowy 6-osobowy to najczęściej wygodna sofa narożna i dodatkowe pufy, uzupełnione niskim stolikiem kawowym. Meble takie dostępne są w szerokiej gamie kolorów, co pozwala na wybranie kompletu dopasowanego do już istniejącej aranżacji.

Jadalniany zestaw ogrodowy 6-osobowy

Wykreowanie strefy jadalnianej blisko domu jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zestaw ogrodowy 6-osobowy to w tym przypadku obszerny, wysoki stół oraz wygodne fotele lub krzesła. Jedną z ciekawszych propozycji jest elegancki stół, w którym blat wykonano z naturalnego drewna eukaliptusowego. Taki mebel z pewnością będzie prezentował się zjawiskowo w ogrodzie. Uzupełnieniem dla stołu mogą być nowoczesne krzesła, w których siedziska i oparcia wykonano z trwałych lin polipropylenowych.