Prawdziwy luksus w twoim ogrodzie

Prawdziwy luksus w twoim ogrodzie

0

Wyobraź sobie, jak cudownie byłoby witać nowy dzień śniadaniem w ogrodzie zapierającym dech w piersiach, przywołującym na myśl wspomnienie wakacji na Lazurowym Wybrzeżu. Współczesny rynek wyposażenia ogrodowego daje możliwość odtworzenia kawałka tej idylli na własnej posesji. Jasne kolory, solidne materiały i zachwycający design to elementy wyróżniające luksusowe wyposażenie ogrodowe z tłumu standardowych, nudnych mebli. Sprawdź, jak dodać swojej przydomowej przestrzeni nutkę luksusu i codziennie czuć się jak na wakacjach.

Luksus to solidność

Podstawę luksusowego ogrodu tworzą meble. Chcąc wznieść się na wyżyny smaku, nie możesz pozwolić sobie na zakup przypadkowego kompletu mebli marnej jakości. Szukając ekskluzywnego wyposażenia, warto przyjrzeć się bliżej modnemu ostatnio technorattanowi. Na szczególną uwagę zasługują sofy ogrodowe z technorattanu. Modna sofa wyeksponowana w kluczowym miejscu, będzie mocnym akcentem, który nada charakteru całej aranżacji. Sofy ogrodowe z technorattanu są meblami niezwykle wygodnymi i dekoracyjnymi. Większość producentów pozwala wpływać swoim klientom na ostateczny kształt mebla, poprzez wybór koloru stelaża i siedzisk, możesz więc wybrać wersję komponującą się z kolorystyką elewacji domu czy tarasowych desek.

Dlaczego technorattan?

Technorattan od kilku sezonów króluje na rynku wyposażenia ogrodów. Nic w tym dziwnego! Rattan syntetyczny do złudzenia przypomina swój naturalny odpowiednik, z tym, że jego walory użytkowe są znacznie lepsze niż w przypadku pierwowzoru. Technorattan jest stworzony dla mebli ogrodowych – odporny na wysokie i niskie temperatury, niezniszczalny dla promieniowania UV. Dodatkowo nie musisz martwić się o kłopotliwą impregnację – techorattan nie wymaga praktycznie żadnych zabiegów konserwacyjnych. Wzbogacenie ogrodu o sofę lub krzesła z techorattanu da ci poczucie prawdziwego luksusu, na jaki zasługujesz.