Regały drewniane

Regały drewniane

0

Piękno tkwi w szczególe. Ale też piękno tkwi w prostocie oraz w naturze. Piękno miewa najróżniejsze realizacje. Zwłaszcza piękno współczesne czy też totalnie niekonwencjonalne piękno postmodernistyczne. Wydaje się, że dzisiejsza estetyka akceptuje zarówno dostojną klasykę jak i nieco zwariowane projekty awangardy XXI wieku. Meble, na przykład regały z drewna, są tego najlepszym przykładem.

Klasyczne regały drewniane

Klasyka jest wieczna, bezpieczna, bajeczna. Klasyczne meble nigdy się nie zestarzeją. Co więcej, z czasem zyskują jeszcze ten szczególny urok, którego nie sposób podrobić. Tak właśnie pięknieją meble zrobione z litego drewna. Na przykład tradycyjne regały drewniane, które z powodzeniem udekorują nowoczesne wnętrze. Stylowy salon, romantyczną sypialnię, a nawet wytworną kuchnię, na przykład w angielskim stylu.

Regały drewniane w wersji malowanej także prezentują się niezwykle interesująco. Na przykład wtedy, gdy nawiązują do naturalnego stylu skandynawskiego czy prowansalskiego. Takie regały drewniane świetnie umeblują pokój młodzieżowy czy jadalnię.

Designerskie regały drewniane

Jeśli ktoś poszukuje różnorodnych pod względem stylistycznym regałów z drewna, to z pewnością odkryje je dla swojego wnętrza tutaj: notodo.pl. Obok regałów stonowanych i tradycyjnych warto zwrócić uwagę na te designerskie. Zaprojektowane z fantazją i znawstwem sztuki współczesnej. Jak regały odwołujące się do formy znanych przedmiotów czy łączące drewno ze szkłem oraz metalem.

Regały drewniane wielu przestrzeni

Drewniane regały to meble, które pasują do każdej wręcz przestrzeni. Począwszy od salonu, poprzez sypialnię, kuchnię, przedpokój, a skończywszy na czytelni czy gabinecie. To meble uniwersalne, które staną się ewidentną ozdobą zarówno romantycznego pokoju dziennego jak i loftu utrzymanego w duchu pop-art.