Romantyczny nastój w ogrodzie

Romantyczny nastój w ogrodzie

0

Ogród i taras to ulubione miejsca z ogromnym potencjałem. Są idealną przestrzenią do zorganizowania gwarnej imprezy przy grillu ze znajomymi, samotnego relaksu z ulubioną książką lub romantycznej kolacji z drugą połówką. Odpowiednie akcenty nadadzą wszystkim tym chwilom intensywnego wymiaru. Sprawdź nasze propozycje!

Lampiony i lampki

Lampiony to najnowszy trend, który przywędrował do nas z mroźnej północy. Idąc tropem naszych skandynawskich kolegów, naturalne światło to klucz do szczęścia w stylu hygge. Designerskie lampiony będą ciekawszą opcją niż tradycyjne świece, które dają mniej światła i są zdecydowanie mniej dekoracyjne. Romantyczną, subtelną aurę możemy uzyskać poprzez zawieszenie pod sufitem lub przy balustradzie sznura lampek. Idealnie sprawdzą się większe modele typu cotton bals, które dają subtelne, ciepłe światło.

Żywy ogień

Ogień to zdecydowanie element, który idealnie buduje nastrój. Ogrzewając się przy żywym cieple, możemy doświadczyć prawdziwie intymnych i romantycznych przeżyć z ukochaną osobą. Rozgwieżdżone niebo nad głową, iskrzące się ognisko i obecność drugiej osoby to prosta i sprawdzona recepta na udany wieczór.  Czerpiąc z nowoczesnych rozwiązań, wyczarujesz magiczny klimat już za progiem domu! Paleniska gazowe do ogrodu możesz rozpalać wszędzie – czy to w ogrodzie, na tarasie czy rozłożystym balkonie. Designerska konstrukcja pięknie wkomponuje się w zadbane przestrzenie, nadając smaku całej architektonicznej kompozycji. Paleniska gazowe są bezpieczną i wygodną alternatywą dla tradycyjnego ogniska – montaż paleniska w formie stolika da ci ciepły i przytulny efekt, bez dymu i iskier.