Skompletuj wyprawkę dla swojego dziecka – obuwie

Skompletuj wyprawkę dla swojego dziecka – obuwie

0

Wyprawka dla niemowląt, nie jednego przyszłego rodzica przyprawia o ból głowy. Mnogość wzorów, kolorów i rodzajów ubrań sprawia, że często zmęczeni rodziciele wybierają produkty na chybił trafił.

Jednak o ile kolor pościeli, śpiochów, czy kaftaników ma małe znaczenie w rozwoju dziecka, o tyle obuwie pełni bardzo ważną rolę w tym procesie.  Niedopasowane, zbyt ciasne i nieprzewiewne to tylko niektóre z cech nieprawidłowych butów.

Czy, naprawdę chcemy zapewnić naszemu dziecku katorgę związaną z noszeniem „złych butów”?

Rynek obuwniczy jest bardzo szeroki. Część egzemplarzy jest jednak niedostosowana do delikatnych stóp niemowląt, pomimo zapewnień producentów na ten temat. Z pomocą w tym przypadku przychodzi marka WALKKING’S. Jest to firma obuwnicza, która została wprowadzona do Polski przez rodziców, którzy również tak jak i ich rówieśnicy poszukiwali profesjonalnych butów dla niemowląt w przystępnej dla przeciętnego Polaka cenie. Po długich poszukiwaniach poznali WALKKING’S. Zachwyt nad marką i sposobem użytkowania obuwia sprawił, że zapragnęli oni, by inni rodzice również poznali buty dla niemowlaka, które nie zrujnują ich budżetu, a będą dla niego zarówno zdrowe, jak i zapewnią wygodę.

CZYM JEDNAK JEST TAK NAPRAWDĘ WALKKING’S?

Przedsiębiorstwo to proponuje rodzicom obuwie uszyte z mikrofibry, która jest tkaniną przepuszczalną dla powietrza oraz łatwoschnącą. Na jego korzyść przemawia również technologia „Zip Around”- umieszczony wokół bucika zamek błyskawiczny ułatwia zakładanie i ściąganie obuwia zarówno przez rodzica jak i małego użytkownika. Ponadto buty posiadają świetną amortyzację, która chroni nogi małego użytkownika przed niepotrzebnymi urazami.
Jak wielu rodziców zapewne wie, buciki niemowlęce mają tendencję do brudzenia, jednak i z tym problemem poradzili sobie producenci. Ze względu na to, że obuwie wykonane jest z mikrofibry- można je prać bez obaw, że zostanie uszkodzone. Jak wcześniej zostało wspomniane mikrofibra jest tkaniną łątwoschnącą, dlatego rodzice nie muszą się martwić, że buty nie wyschną na czas.

Buty niemowlęce to zdecydowanie temat na topie. W telewizji, aż roi się od informacji na temat nieodpowiednio dobranego obuwia. Bądźmy, więc krok do przodu i zapewnijmy naszym dzieciom zdrowe i wygodne dzieciństwo.