Stylizacje ze spódnicą w roli głównej na czas świąt Bożego Narodzenia

Stylizacje ze spódnicą w roli głównej na czas świąt Bożego Narodzenia

0

Czas Bożego Narodzenia to taki okres w roku, kiedy obowiązują bardziej wizytowe i eleganckie stroje. To też okres Karnawału i imprez, a wszystko zaczyna się przecież od Sylwestra, czyli najbardziej hucznej nocy w roku. Jakie stylizacje ze spódnicą w roli głównej warto stworzyć zatem w tym okresie, by prezentować się nienagannie, oraz czuć bardzo kobieco?

Spódnice w roli głównej

Chociaż Boże Narodzenie to tak naprawdę zima, w sklepach nie brakuje wtedy modnych i pięknych spódnic, bo kobiety właśnie ich poszukują do swoich świątecznych stylizacji. Na jakie modele postawić w tym roku? Popularne są dzianinowe spódnice tuby w jasnych kolorach, spódnice plisowane we wzory zwierzęce, spódnice skórzane o kroju ołówkowym, a także spódnice do połowy łydki, które z przodu są zapinane na guziki. Modnych propozycji jest tak wiele, że każda kobieta powinna znaleźć dla siebie odpowiednią.

Stylizacja ze spódnicą tubą

Szalenie wygodne są spódnice tuby wykonane z dzianiny, dlatego dla osób, które nie zamierzają sobie folgować przy świątecznym stole, takie spódnice będą idealnym rozwiązaniem. Jeżeli założy się do nich na przykład luźniejszy sweterek albo bluzkę koszulową, która będzie swobodnie ukrywać talię, nie trzeba będzie się martwić wystającym brzuchem, który z pewnością da o sobie znać po świątecznych pierogach. Poza tym taka spódnica jest też bardzo wygodna na przykład do przesiadywania na kanapie,a to przecież podczas świąt tak wiele czasu spędza się w domu, na przykład na oglądaniu filmów i seriali.

Eleganckie spódnice plisowane

Kolejny pomysł na stylizację to zestaw ze spódnicą plisowaną w roli głównej. Do takiej spódnicy najlepiej jest dobrać jakąś przylegającą do ciała górę, a zatem świetnie sprawdzi się cienki bawełniany sweterek lub t-shirt z długim rękawem. Lepiej zrezygnować ze strojnych bluzek, bo przecież spódnica plisowana sama w sobie już jest dosyć strojna. Jeżeli zatem pragnie się postawić na przykład na plisowaną spódnicę wzór zwierzęcy, która jest teraz absolutnym przebojem, ma górę najlepiej sprawdzi się dopasowana bluzka bawełniana w kolorze czarnym lub białym. Całą stylizację można natomiast urozmaicić za pomocą butów, na przykład pięknych kozaków za kolano.

Artykuł przygotowany we współpracy z firmą Salko – producentem odzieży damskiej