Sypialnia i garderoba w jednym – czy to możliwe?

Sypialnia i garderoba w jednym – czy to możliwe?

0

Obszerna garderoba to marzenie niejednej kobiety – niestety, w większości przypadków muszą się one zadowolić wyłącznie obszerną szafą czy kilkoma komodami. My udowadniamy, że stworzenie funkcjonalnego wnętrza łączącego sypialnię i garderobę nie jest trudne. Jak to zrobić? Przydadzą się meble tworzone na wymiar!

Czym jest garderoba i jak ją wykorzystujemy?

Garderoby to w większości przestrzeń, którą zapełniamy przede wszystkim ubraniami: wierzchnimi, zimowymi, letnimi, bielizną, dodatkami, butami. Oczywiście każdy z tych elementów ma swoje miejsce, a wiele z nich jest dodatkowo odpowiednio zabezpieczanych przed zniszczeniem. Zdarza się również, że w garderobach chowamy również pościel na zmianę, kołdry zimowe, zmiany obrusów, zasłon. Tak uniwersalna przestrzeń musi być więc dobrze zorganizowana!

Podstawą w sypialni jest oczywiście łóżko – powinno być ono dopasowane nie tylko do naszych potrzeb, ale przede wszystkim do rodzaju pomieszczenia, w którym się znajduje. Jeśli zależy nam na stworzeniu sypialni i garderoby w jednym konieczne jest wykorzystanie mebli do garderoby Gliwice. Meble do garderoby to zazwyczaj komplety składające się z kilkunastu elementów lub po prostu mebli wykonywanych na wymiar. Mogą być to łóżka, ale również szafy wnękowe, szafy wolnostojące, komody, niewielkie szafki nocne – wszystko, co może przydać się jako mebel do przechowywania. W większości klienci zamawiają garderoby tworzone na wymiar, których zewnętrzne ściany przesuwne dodatkowo urozmaicone są lustrami. Takie rozwiązanie sprawia, że pomieszczenie, pomimo silnego zabudowania, wyda się znacznie większe. Meble wykonywane są z litego drewna lub też z płyt meblowych o różnorodnej grubości.

Gdzie zamawiać meble do garderoby?

W Polsce działają tysiące firm oferujących tworzenie spersonalizowanych mebli. Szukając ich lokalnie na śląsku warto skorzystać z oferty sklepu torusmeble.pl.