Taras jak ze snów

Taras jak ze snów

0

Zadbany taras to wspaniała ozdoba każdego domu czy mieszkania. Bez względu na jego rozmiary możemy na nim stworzyć prawdziwą oazę spokoju i wypoczynku. Wystarczy kilka kroków, aby przestrzeń ta nabrała wyjątkowego charakteru i stała się ulubioną w naszym domu. Od czego zacząć?

Znajdź najlepsze inspiracje!

Wiele osób zastanawia się, jak zaaranżować taras – aranżacje w katalogach czy na stronach internetowych pokazują nam najnowsze trendy oraz rozwiązania. Zanim jednak zaczniemy kopiować propozycje znanych dekoratorów warto zastanowić się nad naszymi oczekiwaniami i potrzebami. Podstawą są oczywiście wygodne meble dopasowane do wielkości tarasu. Co wybrać?

Lekkie meble aluminiowe na mały taras

Niewielkie tarasy bywają problematyczne ze względu na małą ilość miejsca do dyspozycji. Na takich tarasach najlepiej sprawdzą się meble aluminiowe – są lekkie, nie zajmują wiele miejsca, a dodatkowo są projektowane z dużą precyzją. Ze względu na zastosowanie malowanego proszkowo aluminium zminimalizowane zostało ryzyko powstawania ognisk rdzy. Meble aluminiowe zachowają piękny wygląd na długi czas.

Klasyczne piękno mebli technorattanowych

Meble technorattanowe są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych – są eleganckie, projektowane z dbałością o detale. Włókno technorattanowe jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne, a nieporowata struktura sprawia, że do wnętrza nie wnika brud. Mele technorattanowe dostępne są w rozbudowanych kolekcjach. Znajdziemy w nich sofy narożne, fotele, krzesła, stoliki kawowe, ale również leżanki, fotele wiszące i wiele innych. W kolekcjach mebli technorattanowych znajdziemy również obszerne kosze na poduszki i siedziska, donice. Wszystko co potrzebne, aby stworzyć elegancki i przyjazny użytkownikom taras.