Technorattan w trzech kolorach

Technorattan w trzech kolorach

0

Meble technorattanowe zdobywają nasze serca i ogrody. Nic dziwnego, przecież prezentują się wspaniale, lekko i elegancko, a zarazem są solidne i niezwykle praktyczne. W dodatku często mają one charakter modułowe i całe zestawy możemy ustawiać tak, jak nam dyktuje potrzeba chwili. Do wyboru zatem mamy pojedyncze meble i gotowe komplety wypoczynkowe czy stołowe. Dobierzemy też bez trudu najlepszą dla naszej przestrzeni wersję kolorystyczną.

Naturalny brąz

Na gardenspace.pl znajdziemy meble ogrodowe z technorattanu w różnych kolorach, m.in. w szlachetnym brązie. Warto przyjrzeć się m.in. fotelom ogrodowym zrobionym z plecionki polietylenowej. W tym kolorze wyglądają nad wyraz naturalnie a jednocześnie szykownie. Takie meble pięknie zaprezentują się w dowolnie wystylizowanym ogrodzie. Na rustykalnym tarasie czy na awangardowym patio. W cieniu starych dębów czy na minimalistycznym trawniku przy basenie.

Wytworna czerń

Z kolei czarne meble ogrodowe z technorattanu prezentują się bardzo wytwornie i designersko. Fantastycznie dopełnią stylizację w nowoczesnym stylu, stają się często jej dominantą. Czarne zestawy technorattanowe, wyłożone eleganckimi poduszkami siedziskowymi i oparciowymi – pięknie zaprezentują się na przykład na białym tarasie czy werandzie. W ten sposób uzyskamy interesujący kontrast. Nieco w stylu nowoczesnym, nieco w nawiązaniu do stylistyki retro.

Olśniewająca biel

Bardzo modne, także we wnętrzach, są ostatnio białe meble. Utrzymane w różnych stylistykach. Odwołujące się poprzez swój design na przykład do stylu prowansalskiego czy skandynawskiego. Natomiast w ogrodzie białe meble technorattanowe najczęściej wzorowane są na minimalistycznych zasadach estetycznych. Odsłaniają jakby urodę samej konstrukcji, której biel dodaje blasku.