Top 5 aplikacji mobilnych, dzięki którym zrobisz zakupy w Chinach

Top 5 aplikacji mobilnych, dzięki którym zrobisz zakupy w Chinach

1

Każdy z nas chciałby być w stanie, co okazuje się być jak najbardziej możliwe do osiągnięcia. Odkład pojawiły się zagraniczne platformy takie jak Aliexpress czy też Gearbest praktycznie każdy z nas może nabyć swoje wymarzone rzeczy w bardzo atrakcyjnych cenach. W wielu przypadkach można nawet liczyć na darmową dostawcę, co czyni zakupy jeszcze bardziej opłacalnymi. Obecnie do dyspozycji mamy szereg przeróżnych chińskich sklepów internetowych, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Jak zatem robić tanie zakupy w Chinach?

Zakupy z Chin na każdą kieszeń – gdzie szukać ofert?

Jeśli lubimy dużo kupować, ale nie chcemy nadwyrężyć budżetu, to jak najbardziej warto skierować swoją uwagę w stronę chińskich sklepów internetowych. W ich ofercie można znaleźć niemalże wszytko i to za niewielkie pieniądze. Dodatkowo można zazwyczaj liczyć na bezpłatną dostawę i to bez względu na miejsce zamieszkania czy też wartość zamówienia.

Aliexpress

Portal aukcyjny Aliexpress oferuje swoim klientom możliwość robienia szybkich i wygodnych zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej o nazwie Aplikacja mobilna AliExpress Shopping App. Dzięki aplikacji możliwe jest zrobienie zakupów z Chin za pomocą swojego smartfonu czy też tabletu. Do dyspozycji mamy szereg przeróżnych kategorii oraz cyklicznie pojawiających się dodatkowych promocji i rabatów na zakupy. Aplikacja mobilna Aliexpress jest przejrzysta i intuicyjna.

Więcej o Aliexpress w Polsce dowiecie się na stronie https://natty.pl/aliexpress/. Dzięki serwisowi Natty znajdziecie najciekawsze oferty zakupów.

Joom

Po wypuszczeniu aplikacji mobilnej przez platformę Joom, kupowanie stało się jeszcze łatwiejsze. Im więcej się z niej korzysta, tym można liczyć na lepsze rekomendacje. Co tydzień dostępne są nowe promocje na produkty do aż 80%. Dostępna jest polska wersja językowa.

Wish

W aplikacji mobilnej Wish – kupowanie z radością można sporo zaoszczędzić na zakupach z Chin. Są one tańsze od 50 do 80%. Interfejs aplikacji jest przejrzysty i prosty, bez długich opisów katalogów. Produkty w aplikacji są wyświetlane na podstawie naszych indywidualnych preferencji, a zakupy można zrobić za pomocą dwóch kliknięć.

Banggood

Kolejną platformą chińską jest Banggod, a oferowane przez nią produkty można oglądać i kupować za pośrednictwem aplikacji mobilnej o tej samej nazwie, zyskując dodatkowe korzyści. W przypadku aplikacji mobilnej Baggod możliwe jest płacenie za zakupu za pomocą Apple Pay. Wystarczy zeskanować kod QR w celu pobrania aplikacji. Jej użytkownicy już na start otrzymują kupn zniżkowy o wartości 10%.

Codziennie do dyspozycji są specjalne oferty z rabatami nawet do 95% i oferty flash z ograniczoną ilością produktów w niezwykle niskich cenach. Nie brakuje również najróżniejszych kuponów i rabatów. Aplikacja wysyła powiadomienia, dzięki czemu można być cały czas na bieżąco z najnowszymi promocjami i okazjami.

Gearbest

Dużym konkurentem wielobranżowym dla Aliexpress jest Gearbest, który specjalizuje się w sprzedaży elektroniki i oferuje kody rabatowe polskim klientom. Wystarczy zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym aplikację Gearbest, aby uzyskać dostęp do ogromnej ilości towarów w bardzo przystępnych cenach.

Aplikacja działa zarówno na telefonach i tabletach z systemem Android, jak również na urządzeniach Apple i z systemem iOS. Znajdują się w niej takie same funkcjonalności co w tradycyjne wersji serwisu na komputer.