Vectus – laser idealny przy depilacji na stałe

Vectus – laser idealny przy depilacji na stałe

0

O skuteczności depilacji laserowej przesądza co najmniej kilka czynników. Wiele wspomina się choćby o doświadczeniu osoby odpowiadającej za przebieg zabiegu, choć nie bez znaczenia jest również to, jaką renomą cieszy się salon urody jako taki.

Jeśli jednak interesuje nas depilacja laserowa na stałe Wrocław i dążymy do tego, aby była taką nie tylko z nazwy, musimy mieć też świadomość tego, jak ważne jest postawienie na odpowiedni sprzęt. Lista laserów wykorzystywanych podczas tego rodzaju zabiegów jest coraz dłuższa. Największą popularnością wydaje się przy tym cieszyć model Vectus.

Zainteresowanie akurat tym laserem jest w pełni uzasadnione. Jednym z jego znaków rozpoznawczych jest to, że w głowicy sprzętu zostały zainstalowane lustra. To właśnie ich obecność sprawia, że możemy liczyć na nawet 1,5 krotne wzmocnienie liczby docierających do zmian na skórze fotonów. Dzięki temu światło lasera ma dostęp do znacznie głębszych warstw skóry, a co za tym idzie, nie dochodzi do jego rozpraszania. Pozwala to na efekty nie tylko lepsze, ale i dłużej utrzymujące się.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na medilaser.pl.