W poszukiwaniu idealnego domu dla Twojej rodziny

W poszukiwaniu idealnego domu dla Twojej rodziny

0

Na budowę własnego domu decyduje się coraz większa liczba Polaków – własny dom jest dla nas synonimem luksusu oraz zrealizowanym marzeniem o większej przestrzeni dla siebie i swoich bliskich. Pomimo olbrzymich kosztów Polacy chętnie decydują się na budowę domu – czego efektem jest spłacanie rat kredytu przez dziesiątki lat. Czy możemy cieszyć się własnym domem i jednocześnie i brać na siebie takich zobowiązań finansowych? Tak.

Sprawdź możliwości, jakie daje dom drewniany całoroczny!

Dom drewniany to ciekawa alternatywa dla klasycznych domów murowanych – buduje się go znacznie szybciej, jak również kosztuje o wiele mniej. Wszystko to możliwe jest dzięki wyspecjalizowanym firmowym budowalnym, ale również dzięki konkretnym technologiom. Warto wiedzieć, że jedynym elementem murowanym w takim domu są jego fundamenty. Do budowy wykorzystywane jest przede wszystkim drewno – dzięki takiemu podziałowi sama budowa może rozpocząć się praktycznie w dowolnym miesiącu w roku. Sam czas budowy warunkowany jest od tego, czy ma być on oddany w stanie surowym (2-4 miesiące) czy deweloperskim (6-8 miesięcy). Każdy producent domów szkieletowych zapewni nam także szeroki wybór projektów domów: parterowych, z poddaszami, piętrowych. Każdy z domów ma również wpisany garaż lub przynajmniej podjazd. Producenci tacy jak  zaproponują swoim klientom także kompleksowe wykończenie wnętrza domu.

Czy taki dom sprawdzi się w polskich warunkach?

Zdecydowanie tak – budownictwo tego typu jest doskonale dopasowane do polskiej aury, Dodatkowo warto wiedzieć, że domy drewniane budowane są zgodnie z zasadami budownictwa pasywnego – oznacza to, że dom pozyskuje ciepło nie tylko z klasycznych źródeł ogrzewania, ale i urządzeń elektrycznych pracujących wewnątrz domu.