Wróżby na telefon. Czyli jak wygląda współczesna wróżka?

Wróżby na telefon. Czyli jak wygląda współczesna wróżka?

0

Większości z nas wróżka kojarzy się ze starszą nieco zwariowaną i ekscentryczną panią, która z obowiązkowym czarnym kotem i kulą manipuluję naszą przyszłością. Tymczasem wróżka to zawód wpisany do rejestru Ministerstwa Pracy i duża doza wiedzy poparta doświadczeniem i przeczuciem.

Wróżką być

Współczesna wróżka zazwyczaj jest doskonale wykształcona i posiada olbrzymią wiedzę z zakresu parapsychologii, praktycznej psychologii, numerologii, astrologii, tarota czy nawet pedagogiki. Wróżbiarstwo polega w dużej mierze na pracy nad sobą i poznawaniem swojej własnej osobowości. Dlatego zdecydowana większość wróżek jest doskonałymi psychologami. Usługi, które świadczą dziś wróżki są niezwykle rozległe. Poczynając od odczyniania uroków, numerologii po usługę tarot tak nie, gdzie wróżka na podstawie kart odpowiada twierdząco lub przecząco na zadane, konkretne pytania. Mimo, że nadal połowa wróżek pracuje bezpośrednio z klientem przyjmując zainteresowanych w domu to coraz częściej możemy się spotkać ze zjawiskiem wróżby na telefon.

 

Wróżbiarstwo wykorzystuje nowoczesne formy komunikacji takie jak telefon, telewizja czy Internet, docierając tym samym do większej liczby odbiorców. Usługi tego typu są zazwyczaj dużo tańsze niż osobista wizyta w domu wróżki. O ile ta ostatnia kosztuje czasami nawet kilkaset złotych. To wróżby na telefon jesteśmy w stanie zamówić już w cenie jednego smsa.