Wyprzedaże – co warto kupić do ogrodu?

Wyprzedaże – co warto kupić do ogrodu?

0

Koniec sezonu ogrodowego corocznie oznacza jedną rzecz, na którą czekają wszyscy miłośnicy lenistwa pod chmurką – wyprzedaże! Posezonowe obniżki cen stwarzają najlepszą sposobność, aby już teraz przygotować się na przyszłoroczne lato. Warto odświeżyć przydomową scenerię i wymienić wysłużone krzesła czy fotele. Na co szczególnie warto zwrócić uwagę pośród setek produktów?

Klasyka zawsze w modzie

Zestaw mebli składający się ze stołu i krzeseł to klasyka, która znajdzie zastosowanie w każdym ogrodzie. Marzenia o rodzinnych, uroczystych obiadach na świeżym powietrzu mogą wreszcie stać się rzeczywistością! Minimalistyczne krzesła i duży, prosty stół wykonany z aluminium idealnie wkomponują się w modną przestrzeń zaaranżowaną według najświeższych trendów. Ponadto, aluminium jest materiałem niezwykle lekkim, dzięki czemu nawet duży komplet nie będzie przytłaczał masywnością. Zgrabna konstrukcja, uniwersalność i modny design – czy można wyobrazić sobie lepsze połączenie?

Odrobina fantazji

Atrakcyjne obniżki to najlepsza okazja, żeby pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa! Jeśli zamiast zwykłego fotela wstawisz na taras designerską, głęboką huśtawkę szybko przekonasz się, że w parze z wyszukanym wzornictwem idzie nieprawdopodobny komfort. Żeby stworzyć ciekawą aranżację, nie potrzebujesz całego kompletu mebli – jeden mocny akcent w postaci huśtawki wystarczy, żeby zmienić ogród w prywatną oazę relaksu.

Meble na lata

Przed wyposażeniem ogrodu stoi niełatwe zadanie – zachować nieskazitelny wygląd niezależnie od wpływu negatywnych czynników pogodowych. Szukając mebli do swojej przestrzeni, warto postawić na sprawdzony i solidny materiał – rattan syntetyczny. Czym jest technorattan? Uwielbiany na całym świecie materiał jest polietylenowym odpowiednikiem naturalnego rattanu. Wyróżnia się ponadprzeciętną odpornością na wilgoć, promieniowanie UV oraz skrajane temperatury co sprawia, że mimo kaprysów pogody, wyjątkowe meble ogrodowe zachowują nieskazitelny wygląd przez lata.